Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко обговорив із представниками бізнесових кіл Японії фінансування різних програм на Вінниччині Роздрукувати

15 серпня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко провів робочу зустріч із представниками бізнес-еліти Японії у місті Києві. Очільник обласної Ради обговорив з генеральним директором “Asuka Green Investment” Нагаюкі Куріте питання участі Вінницької області в програмах уряду Японії з фінансування енергозберігаючих та екологічних технологій.

Зокрема, під час зустрічі йшлося про співпрацю з представниками японського бізнесу, про участь Вінниччини в програмах за Кіотським протоколом, в програмах “ODA” (official development assistens), “JICA” (Japan International Cooperation Agency), тощо. Сергій Свитко та Нагаюкі Куріте обговорили можливості ділового співробітництва з проекту заміни ламп розжарювання на сучасні, енергозберігаючі ЛЕД-лампи та впровадження паливних котлів на альтернативному паливі.

Голова обласної Ради Сергій Свитко подякував представникам японської сторони за підтримку Японією України на міжнародній арені в той час, коли Російська Федерація здійснює неприховану військову агресію. “Ми розраховуємо на тісну співпрацю із японською стороною в рамках енергозберігаючих і екологічних програм та можливості їх впровадження на Вінниччині. Це особливо актуально у світлі останніх подій в Україні, коли ситуація на енергетичному ринку погіршилася із-за Росії. Сподіваємося, що початок нашого ділового співробітництва буде мати довгострокову перспективу в ім’я дружби між японським і українським народами”, - прокоментував Сергій Свитко.

Повернутись Створено: 18 серпня 2014 року, 18:27 Переглядів: 954

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація