Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко обговорив питання співпраці із головою Сорокського району Республіки Молдова Віктором Сеу Роздрукувати

16 вересня голова обласної Ради Сергій Свитко провів робочу зустріч із головою Сорокського району, віце-головою Єврорегіону «Дністер» Віктором Сеу.

Під час зустрічі було обговорено питання співпраці Сорокського району Республіки Молдова із низкою районів Вінницької області в економічній і культурній сферах. Зокрема, в ході зустрічі йшлося про реалізацію спільного проекту щодо побудови мосту “Ямпіль-Косеуць”.

Голова обласної Ради Сергій Свитко зазначив, що Вінниччина зацікавлена у поглибленні співробітництва із молдавськими колегами, зокрема, в рамках діяльності Єврорегіону “Дністер”, реалізації євроінтеграційних прагнень та втілення в життя регіональних проектів. В свою чергу, голова Сорокського району Віктор Сеу запевнив вінничан, що зі свого боку максимально сприятиме в зміцненні дружби між адміністративно-територіальними одиницями Молдови і України. Наприкінці зустрічі сторони традиційно обмінялися подарунками на згадку.

Як повідомлялося раніше, 21 серпня на ІІ Міжнародному інвестиційному форумі у Вінниці було підписано протокол намірів щодо будівництва комбінованого мостового переходу “Ямпіль-Косеуць” між Вінницькою обласною Радою, Вінницькою обласною державною адміністрацією та районною радою Сорока Республіки Молдова.

Повернутись Створено: 17 вересня 2014 року, 10:59 Переглядів: 806

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація