Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко: “Обласна влада завжди повинна бути готова до публічного звіту перед громадою області” Роздрукувати

Про це заявив голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко на засіданні чергової 27-ї сесії обласної Ради 6 скликання, яка відбулась 10 жовтня 2014 року.

- Хочу відзначити, що я підтримую такий формат роботи. Переконаний, що обласна влада завжди повинна бути готова до будь-яких публічних звітів перед громадою області щодо ухвалених нею рішень, зокрема, прозорого, законного використання коштів обласного бюджету, - зазначив у своєму виступі Сергій Свитко.

За дорученням президії обласної Ради голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко виступив на засіданні чергової 27-ї сесії з інформацією про роботу обласної Ради в питаннях енергозбереження та реалізації заходів із територіальної оборони Вінницької області та підтримки українських військовослужбовців у зоні АТО. Очільник обласної Ради поінформував громаду та депутатський корпус про комплекс заходів, вжитих обласною Радою з метою реалізації зазначених завдань. Сергій Свитко повідомив, що загалом у 2014 році з обласного бюджету на потреби територіальної оборони Вінниччини було виділено 4 млн. 800 тис. грн., а на заходи з енергозбереження виділено 24 млн. 900 тис. грн. Зокрема, в рамках ініційованого Сергієм Свитком Обласного благодійного марафону „Врятуймо кожного бійця - захисника України” (16 вересня - 6 жовтня) для підтримки поранених та постраждалих українських військовослужбовців в зоні АТО, станом на 10 жовтня цього року зібрано 945 тис. 841 грн.

- Різке ускладнення внутрішньо-політичної ситуації у східних і південних областях України внаслідок втручання Російської Федерації у внутрішні справи України, вимагали від нас оперативних дій та рішень. Як голова обласної Ради, я намагався мобілізувати усі сили для підтримки українських військовослужбовців, фінансового забезпечення проведення заходів з підготовки територіальної оборони області та захисту населення Вінниччини від військового втручання, - сказав голова обласної Ради Сергій Свитко.

Повернутись Створено: 10 жовтня 2014 року, 18:38 Переглядів: 774

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація