Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко очолює делегацію обласної Ради на виїзному семінарі в Ясському повіті Румунії Роздрукувати

18 вересня делегація Вінницької обласної Ради на чолі з головою обласної Ради  Сергієм Свитком перебуває з робочою поїздкою в Ясському повіті Румунії.

Самоврядці області відгукнулися на запрошення президента Ясської повітової ради, президента Єврорегіону «Сірет – Прут - Ністру» Крістіана Адомніцея, щоб взяти участь у виїзному семінарі Комісії з політики територіальної згуртованості (COTER) Комітету регіонів Європейського Союзу. Тема семінару: «Взаємозв’язок європейських регіонів: територіальні перспективи». 

На засіданні Комісії COTER розглядається питання налагодження тісних взаємозв’язків між віддаленими і центральними регіонами Європейського Союзу, зокрема, розвиток транспортної інфраструктури як засобу до зміцнення економічної і адміністративно-територіальної єдності.

Учасники семінару та експерти з країн Європейського Союзу обговорюють можливості фінансування стратегічних проектів з розвитку транспортної інфраструктури, як передумови для соціально-економічного і культурного розвитку регіонів. 

 

Повернутись Створено: 18 вересня 2014 року, 12:52 Переглядів: 1000

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація