Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Свитко: “Окремі представники Партії регіонів прагнуть реваншу, щоб нічого не змінювати у суспільстві” Роздрукувати

Про це заявив голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко під час прямого ефіру на Вінницькому обласному державному телебаченні.

В межах програми “Діалоги” Сергій Свитко поінформував вінничан про перші 100 днів своєї діяльності на посаді голови обласної Ради, сесійну роботу і подальші пріоритети, особливості обговорення і призначення головних лікарів комунальних закладів області та спроби деяких депутатів обласної Ради саботувати зміни в медичній галузі Вінниччини.

- Останній час, в зв’язку з подіями, які пов’язані із призначеннями головних лікарів, ситуація в обласній Раді починає змінюватися. Тенденція така: активізувалась діяльність депутатів обласної Ради – окремих представників Партії регіонів. Мені стало відомо, що депутати обласної Ради від колишньої фракції Партії регіонів розпочали збір підписів про відставку керівництва обласної Ради. Я вважаю це - реванш окремих політичних сил, щоб нічого не змінювати в суспільстві. Прикро, але до цього процесу критики керівництва обласної Ради долучилися деякі засоби масової інформації, які на моє переконання, необ’єктивно висвітлюють події, що відбуваються навколо призначення головних лікарів. Мені відомо, що до цього залучені також окремі депутати Верховної Ради. Я вважаю, що ми живемо у час змін і та політична сила, яка є вже в ар’єргарді подій, яка себе дискредитувала, мала б поступитися, щоб дати можливість новій владі реалізувати свої плани, на що потрібен час. Якщо плани не будуть реалізовані, вони матимуть нагоду боротися за владу, але наголошую, у законний спосіб, - сказав Сергій Свитко.

Сергій Свитко також прокоментував перші результати обговорення і призначення керівників комунальних закладів охорони здоров’я на Вінниччині:

- Вінниччина стала першою в Україні, де запропоновано такий механізм обговорення і призначення кандидатур на заміщення вакантних посад в комунальних закладах охорони здоров’я. До таких дій нас спонукала ситуація в державі і Революція Гідності. Думаю, інакше і не могло бути. Раніше ці кадрові питання вирішувалися у владних кабінетах, і рішення приймалося кулуарно. Час вимагає змін, і змін на краще. Тому, ми запропонували, в межах чинного законодавства, іншу процедуру ухвалення рішень щодо кадрових питань, яка передбачає широке громадське обговорення.

Не хочу критикувати ті чи інші колективи. Але колективи є клітинами суспільства, і коли під тиском колишніх головних лікарів залякуються працівники закладів, і їх змушують підписувати під примусом ті чи інші звернення, то такі дії я вважаю неправильними. Спочатку вдень вони підписують звернення, потім ввечері скаржаться до обласної Ради, що їх змушують примусово підписуватися. Це їхнє рішення. Вважаю, що треба бути мужніми і послідовними, відстоювати свою громадянську позицію, зокрема в колективі. Ми дали вудочку, щоб ловити рибу, а суспільство не змогло повною мірою скористатися цією можливістю. Це є проблема нашої країни, яка на шляху становлення громадянського суспільства, - підсумував Сергій Свитко.

- Ті лікарі, які вже призначені, не можуть спочивати на лаврах. На разі, ми розпочинаємо серйозний контроль комунальних закладів охорони здоров’я, зокрема в частині їх фінансової діяльності. Ми залучаємо до цього процесу громадські організації, які запропонували дану ініціативу, - зазначив Сергій Свитко, коментуючи можливі подальші заходи обласної Ради. 

Повернутись Створено: 16 червня 2014 року, 18:40 Переглядів: 731

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація