Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сергій Свитко окреслив напрямки співпраці з Громадською радою Роздрукувати

12 березня під головуванням Руслани Харковенко відбулось засідання Громадської ради при обласній Раді. У її роботі взяли участь голова обласної Ради Сергій Свитко та заступник голови облради Наталія Солейко. Під час засідання було розглянуто 7 питань. Серед головних – бачення голови обласної Ради щодо співпраці влади та громадськості в "нових умовах"; аналіз потреб Гр при ОР для розвитку громадянського суспільства та реалізації основних завдань ГР при ОР; налагодження роботи комісій Громадської Ради та обласної Ради.

Розпочинаючи свій виступ, Сергій Свитко ознайомив присутніх зі своєю біографією та озвучив основні напрямки співпраці з Громадською радою. Зокрема, він прокоментував, що роль Громадської ради при обласній Раді є значимою в багатьох аспектах життєдіяльності громадян Вінниччини.

 – Ми хочемо, щоб Громадська рада повноцінно і ефективно працювала з депутатським корпусом. І перший крок в цьому напрямку ми розпочнемо вже з наступного понеділка. Для тіснішої співпраці ми будемо запрошувати представників Громадської ради на всі засідання постійних комісій обласної Ради. Важливо, щоб громадськість не лише брала участь в обговоренні і прийнятті рішень, які будуть виноситися на сесії облради, а й здійснювала контроль над виконанням цих рішень, – підкреслив С. Свитко.

Протягом двохгодинного спілкування голова обласної Ради вислухав запитання та пропозиції всіх бажаючих. Він висловив своє бачення у зміні підходів щодо вирішення багатьох нагальних питань, які турбують громадськість. Зокрема, озвучив свою позицію щодо встановлення пам’ятника Т. Г. Шевченку. За його переконанням, пам’ятник Великому Кобзарю має відповідати величі українського пророка і мусить бути встановлений на площі Театральній (пл. Небесної Сотні).

За словами Сергія Свитка, чиновникам всіх рівнів обов’язково потрібно рахуватись з бажаннями і позицією громадян у прийнятті важливих суспільних рішень. Також він зазначив, що готовий врахувати всі думки і зауваження щодо напрямків спільної діяльності у майбутньому.

 – Всі попередні позитивні напрацювання ми будемо продовжувати. Вірю в те, що наша робота буде успішною і плідною у досягненні мети щодо розбудови громадянського суспільства та заради інтересів територіальної громади Вінниччини, – запевнив, завершуючи спілкування, Сергій Свитко.

Повернутись Створено: 13 березня 2014 року, 11:04 Переглядів: 875

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація