11 грудня о 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання постійної комісїі з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.   11 грудня о 14.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання постійної комісїі з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Сергій Свитко окреслив напрямки співпраці з Громадською радою Роздрукувати

12 березня під головуванням Руслани Харковенко відбулось засідання Громадської ради при обласній Раді. У її роботі взяли участь голова обласної Ради Сергій Свитко та заступник голови облради Наталія Солейко. Під час засідання було розглянуто 7 питань. Серед головних – бачення голови обласної Ради щодо співпраці влади та громадськості в "нових умовах"; аналіз потреб Гр при ОР для розвитку громадянського суспільства та реалізації основних завдань ГР при ОР; налагодження роботи комісій Громадської Ради та обласної Ради.

Розпочинаючи свій виступ, Сергій Свитко ознайомив присутніх зі своєю біографією та озвучив основні напрямки співпраці з Громадською радою. Зокрема, він прокоментував, що роль Громадської ради при обласній Раді є значимою в багатьох аспектах життєдіяльності громадян Вінниччини.

 – Ми хочемо, щоб Громадська рада повноцінно і ефективно працювала з депутатським корпусом. І перший крок в цьому напрямку ми розпочнемо вже з наступного понеділка. Для тіснішої співпраці ми будемо запрошувати представників Громадської ради на всі засідання постійних комісій обласної Ради. Важливо, щоб громадськість не лише брала участь в обговоренні і прийнятті рішень, які будуть виноситися на сесії облради, а й здійснювала контроль над виконанням цих рішень, – підкреслив С. Свитко.

Протягом двохгодинного спілкування голова обласної Ради вислухав запитання та пропозиції всіх бажаючих. Він висловив своє бачення у зміні підходів щодо вирішення багатьох нагальних питань, які турбують громадськість. Зокрема, озвучив свою позицію щодо встановлення пам’ятника Т. Г. Шевченку. За його переконанням, пам’ятник Великому Кобзарю має відповідати величі українського пророка і мусить бути встановлений на площі Театральній (пл. Небесної Сотні).

За словами Сергія Свитка, чиновникам всіх рівнів обов’язково потрібно рахуватись з бажаннями і позицією громадян у прийнятті важливих суспільних рішень. Також він зазначив, що готовий врахувати всі думки і зауваження щодо напрямків спільної діяльності у майбутньому.

 – Всі попередні позитивні напрацювання ми будемо продовжувати. Вірю в те, що наша робота буде успішною і плідною у досягненні мети щодо розбудови громадянського суспільства та заради інтересів територіальної громади Вінниччини, – запевнив, завершуючи спілкування, Сергій Свитко.

Повернутись Створено: 13 березня 2014 року, 11:04 Переглядів: 901

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація