Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Сергій Свитко отримав відповіді Комітетів Верховної Ради України щодо законодавчого врегулювання використання генетично модифікованих організмів в Україні Роздрукувати

Як повідомлялося раніше, з  ініціативи голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка, на засіданні чергової 34-ї сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання було ухвалено важливе для життя та здоров’я мешканців Вінниччини рішення: “Про стан використання  генетично модифікованих організмів на території Вінницької області”.

Ним, зокрема,  було схвалено Звернення депутатів Вінницької обласної Ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо законодавчого врегулювання використання генетично модифікованих організмів в Україні.

На адресу голови обласної Ради Сергія Свитка надійшли відповіді окремих  Комітетів Верховної Ради України  про результати розгляду  цього Звернення.

Комітети розділяють  стурбованість Вінницької обласної Ради щодо стану виробництва та використання продукції із вмістом генетично-модифікованих організмів.

Зокрема, Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Верховної Ради України у своєму листі зазначає: «Наразі держава дійсно стикається з проблемою неавторизованого обігу ГМ-продукції на сільськогосподарському ринку, державна політика нашої країни у сфері практичного використання біотехнологічних розробок досі залишається невизначеною. Однією із складових такої ситуації, на думку Комітету, є невиконання окремих довготривалих комплексних завдань і заходів, основи реалізації яких закладено Законом України від 31.07.2007 р. №1103-У "Про державну систему біобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні та використанні генетично модифікованих організмів".

 В зв’язку з цим, з метою оновлення сфер суспільного життя та на виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також відповідно до Плану законодавчого забезпечення реформ в Україні розпочата робота над законопроектом щодо поводження з ГМО з урахуванням директив Європейського парламенту та Ради №№ 2001/1/18/ЄС, 2008/27/ЄС, 2009/41/ЄС».

Розглянув Звернення Вінницької обласної Ради і Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин. У своєму листі Голова Комітету повідомив: «Звернення передано для розгляду у Комітет з питань науки та освіти, який визначений головним з опрацювання законопроектів,які стосуються питань щодо регулювання поводження з генетично модифікованими організмами».

Більш детальніше з текстами відповідей Комітетів Верховної Ради України можна ознайомитись за посиланням.

Повернутись Створено: 28 квітня 2015 року, 17:32 Переглядів: 726

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація