Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сергій Свитко отримав відповіді окремих фракцій Верховної Ради України щодо розслідування подій 6 грудня 2014 року у м. Вінниці. Роздрукувати

Як повідомлялося раніше, голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко 5 червня повторно звернувся до лідерів депутатських фракцій Верховної Ради України: “Блоку Петра Порошенка”, “Народного Фронту”, “Самопомочі”, “Радикальної партії Олега Ляшка”, ВО “Батьківщина” з проханням розглянути проблему політичних переслідувань активістів Майдану у Вінницькій області та ініціювати створення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України із представників різних депутатських фракцій і груп для проведення об’єктивного розслідування та надання належної правової оцінки подіям 6 грудня 2014 року у м. Вінниці.

Направити повторне звернення очільник обласної Ради Сергій Свитко був змушений через відсутність відповідей, у визначений чинним законодавством термін, лідерів зазначених фракцій на попереднє звернення голови обласної Ради.

На адресу голови обласної Ради Сергія Свитка надійшли відповіді окремих  фракцій  Верховної Ради України  про результати розгляду цього звернення.

У листі - відповіді завідувача секретаріату депутатської фракції політичної партії «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» Боднар-Петровської О.Б. зазначено, що для прийняття позитивного рішення з цього питання  необхідна політична воля не лише фракції політичної партії «ВО «Батьківщина», а й інших депутатських фракцій та груп, представлених у Верховній Раді України; фракцією проводяться відповідні консультації. Відповідальним за проведення зазначених консультацій визначено народного депутата України Рябчина О.М.

Перший заступник Голови депутатської фракції політичної партії «Блок Петра Порошенка» у Верховній Раді України Кононенко І.В. повідомив у своєму листі голову обласної Ради, що для прискорення вирішення питання стосовно припинення політичних переслідувань та притягнення до відповідальності винних осіб в подіях 6 грудня 2014 року у м. Вінниці депутатською фракцією було прийнято рішення направити згідно зі статтею 16 Закону України «Про статус народного депутата України» депутатське звернення до Генеральної Прокуратури України. На думку членів фракції, висновки і пропозиції тимчасової слідчої комісії не є вирішальними для органів, які здійснюють кримінальне провадження.

Він  також запевнив, що про результати розгляду цього питання  голова обласної Ради Сергій Свитко буде поінформований додатково у порядку та строк, відповідно до чинного законодавства.

Нагадаємо, що  на сьогодні питання політичних переслідувань на Вінниччині та ініціатива створення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування подій 6 грудня 2014 року погодилася  розглянути на засіданні лише депутатська  фракція політичної партії «Народний фронт» в українському парламенті.

Повернутись Створено: 3 липня 2015 року, 15:13 Переглядів: 702

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація