Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Свитко отримав відповіді окремих фракцій Верховної Ради України щодо розслідування подій 6 грудня 2014 року у м. Вінниці. Роздрукувати

Як повідомлялося раніше, голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко 5 червня повторно звернувся до лідерів депутатських фракцій Верховної Ради України: “Блоку Петра Порошенка”, “Народного Фронту”, “Самопомочі”, “Радикальної партії Олега Ляшка”, ВО “Батьківщина” з проханням розглянути проблему політичних переслідувань активістів Майдану у Вінницькій області та ініціювати створення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України із представників різних депутатських фракцій і груп для проведення об’єктивного розслідування та надання належної правової оцінки подіям 6 грудня 2014 року у м. Вінниці.

Направити повторне звернення очільник обласної Ради Сергій Свитко був змушений через відсутність відповідей, у визначений чинним законодавством термін, лідерів зазначених фракцій на попереднє звернення голови обласної Ради.

На адресу голови обласної Ради Сергія Свитка надійшли відповіді окремих  фракцій  Верховної Ради України  про результати розгляду цього звернення.

У листі - відповіді завідувача секретаріату депутатської фракції політичної партії «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» Боднар-Петровської О.Б. зазначено, що для прийняття позитивного рішення з цього питання  необхідна політична воля не лише фракції політичної партії «ВО «Батьківщина», а й інших депутатських фракцій та груп, представлених у Верховній Раді України; фракцією проводяться відповідні консультації. Відповідальним за проведення зазначених консультацій визначено народного депутата України Рябчина О.М.

Перший заступник Голови депутатської фракції політичної партії «Блок Петра Порошенка» у Верховній Раді України Кононенко І.В. повідомив у своєму листі голову обласної Ради, що для прискорення вирішення питання стосовно припинення політичних переслідувань та притягнення до відповідальності винних осіб в подіях 6 грудня 2014 року у м. Вінниці депутатською фракцією було прийнято рішення направити згідно зі статтею 16 Закону України «Про статус народного депутата України» депутатське звернення до Генеральної Прокуратури України. На думку членів фракції, висновки і пропозиції тимчасової слідчої комісії не є вирішальними для органів, які здійснюють кримінальне провадження.

Він  також запевнив, що про результати розгляду цього питання  голова обласної Ради Сергій Свитко буде поінформований додатково у порядку та строк, відповідно до чинного законодавства.

Нагадаємо, що  на сьогодні питання політичних переслідувань на Вінниччині та ініціатива створення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування подій 6 грудня 2014 року погодилася  розглянути на засіданні лише депутатська  фракція політичної партії «Народний фронт» в українському парламенті.

Повернутись Створено: 3 липня 2015 року, 15:13 Переглядів: 675

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація