Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко передав біохімічний автоматичний аналізатор крові Військово-медичному центру, придбаний за зібрані кошти в рамках благодійного марафону Роздрукувати

29 жовтня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко відвідав з робочою поїздкою Вінницький військово-медичний клінічний центр Центрального регіону, щоб провідати бійців української армії і передати медичне обладнання. Кошти для придбання обладнання, яке було закуплено для лікування поранених українських військовослужбовців, було зібрано в рамках Обласного благодійного марафону “Врятуймо кожного бійця – захисника України”, що був ініційований очільником обласної Ради Сергієм Свитком.

Зокрема, Сергій Свитко за участі голови обласної організації Товариства Червоного Хреста України Сергія Глухенького, передав начальнику військово-медичного клінічного центру Сергію Петруку апарат автоматичного біохімічного аналізатору крові (вартість апарату – 561 тис. грн.), який було закуплено для потреб центру за зібрані благодійні кошти. Апарат дозволяє вчасно і якісно діагностувати стан крові за 300-ма показниками і визначати загальний стан хворого.

Голова обласної Ради також подякував медичним працівникам за віддану працю з порятунку українських героїв.

- Кошти для придбання автоматичного біохімічного аналізатору крові були зібрані громадянами: приватними і юридичними особами Вінницької області в рамках благодійного марафону, який тривав з 16 вересня по 6 жовтня цього року. Кожна гривня була важливою. Це посильна допомога територіальної громади для українських військовослужбовців, перед якими ми у боргу. Станом на 29 жовтня на благодійний рахунок надійшло - 1 млн. 040 тис. 981 грн. В марафоні взяли участь 19 районних, 133 сільських і селищних рад, 724 юридичних та фізичних осіб, 47 комунальних установ, 62 загальноосвітні школи, 20 – фермерських господарств, 106 приватних осіб. Це наш невеликий внесок у справу допомоги пораненим українським солдатам, які героїчно боронять незалежність і територіальну цілісність України, у справу нашої спільної перемоги над російським агресором, - сказав Сергій Свитко.

Залишок коштів на благодійному рахунку, який складає 479 тис. грн., буде скеровано на потреби лікування поранених бійців у відповідності до пропозицій клінічного центру та рішення Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради, засідання якої заплановано на листопад цього року.

Очільник обласної Ради відвідав хворих і поранених українських військовослужбовців, які лікуються і проходять реабілітацію у медичному клінічному центрі (відділення невідкладної хірургії та ушкоджень). Відбулося спілкування з бійцями, в ході якого солдати розповіли про події на сході країни і свої першочергові потреби. Крім того, присутні ознайомилися із наявним медичним обладнанням і матеріально-технічною базою закладу.

Довідка: В центрі сьогодні лікуються близько 190 військовослужбовців із зони АТО. В цілому, у медичному клінічному центрі пройшли лікування з початку бойових дій в країні понад 1 тис. військовослужбовців.  

Детальніше у відеосюжеті:

Повернутись Створено: 29 жовтня 2014 року, 20:47 Переглядів: 1279

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація