23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Свитко передав біохімічний автоматичний аналізатор крові Військово-медичному центру, придбаний за зібрані кошти в рамках благодійного марафону Роздрукувати

29 жовтня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко відвідав з робочою поїздкою Вінницький військово-медичний клінічний центр Центрального регіону, щоб провідати бійців української армії і передати медичне обладнання. Кошти для придбання обладнання, яке було закуплено для лікування поранених українських військовослужбовців, було зібрано в рамках Обласного благодійного марафону “Врятуймо кожного бійця – захисника України”, що був ініційований очільником обласної Ради Сергієм Свитком.

Зокрема, Сергій Свитко за участі голови обласної організації Товариства Червоного Хреста України Сергія Глухенького, передав начальнику військово-медичного клінічного центру Сергію Петруку апарат автоматичного біохімічного аналізатору крові (вартість апарату – 561 тис. грн.), який було закуплено для потреб центру за зібрані благодійні кошти. Апарат дозволяє вчасно і якісно діагностувати стан крові за 300-ма показниками і визначати загальний стан хворого.

Голова обласної Ради також подякував медичним працівникам за віддану працю з порятунку українських героїв.

- Кошти для придбання автоматичного біохімічного аналізатору крові були зібрані громадянами: приватними і юридичними особами Вінницької області в рамках благодійного марафону, який тривав з 16 вересня по 6 жовтня цього року. Кожна гривня була важливою. Це посильна допомога територіальної громади для українських військовослужбовців, перед якими ми у боргу. Станом на 29 жовтня на благодійний рахунок надійшло - 1 млн. 040 тис. 981 грн. В марафоні взяли участь 19 районних, 133 сільських і селищних рад, 724 юридичних та фізичних осіб, 47 комунальних установ, 62 загальноосвітні школи, 20 – фермерських господарств, 106 приватних осіб. Це наш невеликий внесок у справу допомоги пораненим українським солдатам, які героїчно боронять незалежність і територіальну цілісність України, у справу нашої спільної перемоги над російським агресором, - сказав Сергій Свитко.

Залишок коштів на благодійному рахунку, який складає 479 тис. грн., буде скеровано на потреби лікування поранених бійців у відповідності до пропозицій клінічного центру та рішення Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради, засідання якої заплановано на листопад цього року.

Очільник обласної Ради відвідав хворих і поранених українських військовослужбовців, які лікуються і проходять реабілітацію у медичному клінічному центрі (відділення невідкладної хірургії та ушкоджень). Відбулося спілкування з бійцями, в ході якого солдати розповіли про події на сході країни і свої першочергові потреби. Крім того, присутні ознайомилися із наявним медичним обладнанням і матеріально-технічною базою закладу.

Довідка: В центрі сьогодні лікуються близько 190 військовослужбовців із зони АТО. В цілому, у медичному клінічному центрі пройшли лікування з початку бойових дій в країні понад 1 тис. військовослужбовців.  

Детальніше у відеосюжеті:

Повернутись Створено: 29 жовтня 2014 року, 20:47 Переглядів: 1190

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація