Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко: “Певні політичні сили хочуть дестабілізувати ситуацію у Вінницькій області” Роздрукувати

Про це заявив 14 липня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко на нараді голови обласної державної адміністрації Анатолія Олійника з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.

Сергій Свитко поінформував присутніх про звернення депутатів щодо скликання позачергової сесії Вінницької обласної Ради з питань  “внесення змін до штатного розпису обласної Ради, скорочення посади заступника голови обласної Ради” та спроби деяких політичних сил дестабілізувати ситуацію на Вінниччині.

- Частина підписів депутатів за скликання позачергової сесії збиралися в телефонному режимі. Це підтверджує заява депутата Ростислава Боровського про визнання свого підпису під зверненням щодо скликання позачергової сесії недійсним. Я звернуся до прокурора Вінницької області з вимогою провести перевірку. Якщо є ознаки злочину, а я думаю, що вони є, то це підстава для порушення кримінальної справи. Також я скерував відповідні звернення постійній комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики. Після висновків комісії, якщо вони будуть позитивні, позачергова сесія обласної Ради буде скликана наприкінці тижня. Серед депутатів, що вимагають скликати позачергову сесію є: Тетяна Антонець, Сергій Чорноокий, Юрій Яремчук, Роман Аксельрод – колишні, а можливо, і нині діючі представники Партії регіонів. Я переконаний в тому, що певні політичні сили хочуть розхитати і дестабілізувати ситуацію у Вінницькій області. Хочу запитати, чи це відповідає інтересам держави і територіальної громади сьогодні? За стабільність в області, в першу чергу, відповідає голова облдержадміністрації, - зазначив Сергій Свитко. 

Сергій Свитко також звернувся до голови облдержадміністрації Анатолія Олійника з пропозицією звільнити Романа Аксельрода з посади радника голови ОДА.

Також Сергій Свитко заявив, про те, що відсутнє належне прокурорське реагування на його звернення щодо незаконного займання посади головного лікаря обласної дитячої клінічної лікарні.

- В громадян сьогодні виникає питання: чи є влада в області взагалі? Це питання зовсім не риторичне, оскільки, два тижні тому, на нараді, я повідомляв про те, що громадянка Тетяна Антонець, на моє переконання, досі незаконно керує обласною дитячою лікарнею і підписує незаконно фінансові документи, не маючи на те жодних юридичних підстав. Я звернувся з цього приводу з відповідним листом до прокурора Вінницької області. На жаль, належного реагування немає. Сьогодні я скерую лист на ім’я прокурора з проханням, щоб він на черговій сесії повідомив депутатам і усій громадськості Вінниччини, чи було вжито прокурорського реагування. Якщо прокурор не з’явиться на засідання, або ми не почуємо від нього належної оцінки, то я особисто ініціюватиму відставку прокурора Вінницької області, - сказав Сергій Свитко.

Повернутись Створено: 14 липня 2014 року, 17:47 Переглядів: 843

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація