Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко підписав розпорядження про передачу автомобіля УАЗ батальйону територіальної оборони Вінниччини для використання в зоні АТО Роздрукувати

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко підписав розпорядження №255 “Про передачу майна в безоплатне користування Вінницькому обласному військовому комісаріату для потреб батальйону територіальної оборони Вінницької області”.

Згідно розпорядження, Вінницькому обласному клінічному госпіталю для інвалідів Вітчизняної війни дозволяється надати в безоплатне користування Вінницькому обласному військовому комісаріату строком на один рік автомобіль УАЗ-3741 для використання в зоні бойових дій АТО батальйоном територіальної оборони Вінницької області. Розпорядження підлягає затвердженню на черговій сесії обласної Ради.

Нагадаємо, що очільник обласної Ради також підписав розпорядження про передачу в безоплатне користування трьох автомобілів марки ГАЗ Управлінню Міністерства внутрішніх справ України у Вінницькій області для використання у зоні бойових дій АТО. Детальніше за посиланням: http://www.vinrada.gov.ua/golova-oblasnoi-radi-pidpisav-rozporyadzhennya-pro-peredachu-v-bezoplatne-koristuvannya-transportnih-zasobiv-dlya-vikoristannya-v-zoni-ato.htm.

 

Повернутись Створено: 10 вересня 2014 року, 14:54 Переглядів: 983

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація