Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко підсумував діяльність обласної Ради за минулий тиждень Роздрукувати

11 березня голова обласної Ради Сергій Свитко провів щотижневу апаратну нараду, в ході якої було підсумовано організацію і проходження заходів, що відбулися протягом минулого тижня. Також учасники засідання обговорили та прийняли план основних заходів обласної, районних, міських обласного значення рад, що будуть проводитись з 11 по 16 березня.

Про виконання завдань та доручень голови за попередній тиждень доповіли заступники голови облРади Ігор Кревський і Наталія Солейко, а також заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради – керуючий справами Степан Нешик та начальники відділів виконавчого апарату обласної Ради.

В ході засідання Сергій Свитко дав свою оцінку культурно-мистецьким заходам, що відбулись у Вінниці з нагоди Шевченківського ювілею та відкриття пам’ятника видатному українському поету. Також він висловив своє бачення щодо проведення Ходи миру в знак протесту проти військової агресії та на підтримку територіальної цілісності й недоторканності України.

Підсумовуючи нараду, Сергій Свитко дав доручення апарату ретельно підготуватися до проведення Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради, засідання якої планується провести наприкінці поточного тижня.

Повернутись Створено: 11 березня 2014 року, 14:30 Переглядів: 781

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація