11 грудня о 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання постійної комісїі з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.   11 грудня о 14.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання постійної комісїі з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Сергій Свитко: “Питання безпеки громадян України сьогодні значною мірою залежить від соціально-економічної ситуації в державі” Роздрукувати

29 липня відбулась офіційна зустріч керівників Вінницької області - голови обласної Ради Сергія Свитка і голови облдержадміністрації Валерія Коровія з представниками Консультативної Місії Європейського Союзу (КМЄС в Україні) з реформування сектору цивільної безпеки в Україні. Вперше представники із різних європейських країн у складі зазначеної Місії перебувають із дводенним візитом на Вінниччині.

Участь у зустрічі з боку закордонних гостей взяли фахівці відділу регіонального співробітництва Консультативної Місії Європейського Союзу в Україні: Яспер Рітзема (Нідерланди), Фіона Колдвелл (Велика Британія), Єссе Сеппала (Фінляндія).

В ході зустрічі йшлося про перспективи реформування сектору цивільної безпеки в області та визначення потенційних напрямів майбутньої співпраці із обласною владою. Очільники області розповіли представникам Консультативної Місії про ситуацію з безпекою в області, заходи обласної влади щодо посилення обороноздатності та громадського порядку, проведення в Україні реформ правоохоронної системи та децентралізації влади.

Голова обласної Ради Сергій Свитко розповів представникам Консультативної Місії про діяльність обласної Ради у напрямі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки в області, зокрема про рішення депутатського корпусу та обласні програми, виділені кошти, що спрямовані на посилення заходів безпеки та правопорядку.

- Питання цивільної безпеки і захисту є функціями держави, органів виконавчої влади. Органи місцевого самоврядування співпрацюють із органами виконавчої влади у цій сфері, зокрема обласна Рада плідно працює з облдержадміністрацією. Так, депутати обласної Ради протягом двох останніх років ухвалили низку програм, спрямованих на фінансування сфери цивільного захисту – це близько 2 млн. грн. У 2014 році було виділено 5,3 млн. грн. на потреби територіальної оборони і охорони громадського порядку, а у 2015 році виділено 6,4 млн. грн на зазначені потреби. Україна стала на шлях кардинальних змін. Після здійснення Революції гідності український народ вимагає рішучих змін, зокрема, реформи системи правоохоронних органів – прокуратури, Міністерства внутрішніх справ України, Служби Безпеки України, в першу чергу судів, де на мою думку, присутня найбільша корупційна складова. Питання безпеки громадян України сьогодні значною мірою залежать і від соціально-економічної ситуації в державі. Значно підвищились тарифи на комунальні послуги, знецінилась гривня, погіршився рівень життя громадян, що може призвести до соціальних катаклізмів уже восени цього року. Український народ зробив свій вибір – це європейський вектор розвитку, - відзначив Сергій Свитко.    

Очільник обласної Ради також відзначив важливість для безпеки держави проведення чесних і прозорих виборів до органів місцевого самоврядування у жовтні цього року, послідовне проведення децентралізації влади і реформування органів місцевого самоврядування. 

Представники Місії презентували керівництву області свою діяльність, ставили питання про нинішній стан сектору цивільної безпеки у Вінницькій області, про реформування правоохоронних органів, до яких сьогодні дуже низький рівень довіри в українських громадян, заходи обласної влади з протидії контрабанді на кордонах регіону. Окремо закордонних гостей цікавило питання співпраці органів влади з громадянським суспільством, що робиться для посилення ролі і значення громадських організацій в процесі ухвалення рішень, впливів на владу.

Довідка: Консультативна Місія Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні, яка представляє 28 країн ЄС, офіційно розпочала свою діяльність 1 грудня 2014 року і має мандат на 2 роки. Її діяльність спрямована на сприяння розвитку сектору цивільної безпеки і консультування на державному рівні керівництва європейських країн, допомога з написанням і реалізацією відповідних програм, захист демократичних прав і свобод громадян. Керівництво Місії планує відкрити свої регіональні представництва у різних областях української держави. 

Повернутись Створено: 29 липня 2015 року, 19:05 Переглядів: 927

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація