Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко поінформував представників місії ОБСЄ про перспективи діяльності нової обласної Ради та виборчі порушення Роздрукувати

26 листопада голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко провів зустріч з спостерігачами Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні, зокрема, Рюне Кастбергом, Гюнтером Гуггенбергером та Мариною Павел. Тема зустрічі  - подальша діяльність обласної Ради 7 скликання, розклад політичних сил в обласному органі місцевого самоврядування, хід та підсумки виборів на Вінниччині тощо.

Очільник обласної Ради Сергій Свитко розповів про представництво різних політичних сил в обласній Раді, можливі варіанти коаліції з депутатів різних фракцій. Сергій Свитко підкреслив, що факт висування екс-губернатора Анатолія Олійника на посаду голови обласної Ради від Блоку Петра Порошенка “Солідарність” сприймається громадськістю негативно, що може мати наслідком подальшу конфронтацію між політичними силами та дестабілізацію суспільно-політичної ситуації в області.

В ході зустрічі також обговорено питання безпеки під час проведення засідання сесії, можливості представникам громади взяти участь у засіданні сесії. Окремо очільник обласної ради Сергій Свитко зупинився на темі порушень виборчого законодавства в області. Зокрема, представників ОБСЄ повідомлено про такі порушення: фальсифікації, підкуп виборців окремими кандидатами в депутати, використання посадовцями  адміністративного ресурсу, тощо, на які виконавча влада належним чином не реагувала.

Крім того, Сергій Свитко підкреслив, що на цьогорічних місцевих виборах на Вінниччині явка виборців становила приблизно 50%, що свідчить про недовіру у громадян як до влади, так і до опозиції.

Спостерігачам Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні було офіційно передано запрошення на засідання першої сесії обласної Ради 7 скликання, шо відбудеться 27 листопада цього року. 

Повернутись Створено: 26 листопада 2015 року, 19:26 Переглядів: 928

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація