Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко посприяв виведенню з оточення бійців-вінничан Роздрукувати

27 жовтня відбулася зустріч голови обласної Ради Сергія Свитка з родичами українських військових, які перебували до недавнього часу в оточенні, під обстрілами російських окупантів.

Зокрема, із колективним зверненням на ім’я Сергія Свитка звернулися родичі: матері і дружини українських військових-вінничан, які були заблокованими на 32 блокпосту (траса Бахмутка-Сміле) в Луганській області, з проханням про допомогу їхнім близьким. Родичі солдат стверджували, що бійці тривалий час перебувають у оточенні без належного постачання продовольством і водою, під регулярними обстрілами російських терористів.

Голова обласної Ради Сергій Свитко в ході окремої зустрічі обговорив із родичами солдат це питання, і в їхній присутності зробив телефонний дзвінок до Міністра оборони України Степана Полторака з проханням негайно втрутитися у цю проблему з метою її вирішення на користь українських військових, які перебувають у скрутному становищі. Відповідне письмове звернення очільника обласної Ради також було скеровано на адресу Міністра оборони України.

Сьогодні уже стало відомо, що бійці 32-го блокпосту, що несли службу на трасі Сміле-Бахмутка в Луганській області, звільненні з оточення.

24 жовтня цього року голова обласної Ради Сергій Свитко, у відповідь на прохання родичів солдат, також направив звернення до керівництва Збройних Сил України з проханням допомогти українським військовослужбовцям під Попасною, які також перебували у скрутному становищі. 

Повернутись Створено: 28 жовтня 2014 року, 11:29 Переглядів: 923

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація