Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Свитко посприяв виведенню з оточення бійців-вінничан Роздрукувати

27 жовтня відбулася зустріч голови обласної Ради Сергія Свитка з родичами українських військових, які перебували до недавнього часу в оточенні, під обстрілами російських окупантів.

Зокрема, із колективним зверненням на ім’я Сергія Свитка звернулися родичі: матері і дружини українських військових-вінничан, які були заблокованими на 32 блокпосту (траса Бахмутка-Сміле) в Луганській області, з проханням про допомогу їхнім близьким. Родичі солдат стверджували, що бійці тривалий час перебувають у оточенні без належного постачання продовольством і водою, під регулярними обстрілами російських терористів.

Голова обласної Ради Сергій Свитко в ході окремої зустрічі обговорив із родичами солдат це питання, і в їхній присутності зробив телефонний дзвінок до Міністра оборони України Степана Полторака з проханням негайно втрутитися у цю проблему з метою її вирішення на користь українських військових, які перебувають у скрутному становищі. Відповідне письмове звернення очільника обласної Ради також було скеровано на адресу Міністра оборони України.

Сьогодні уже стало відомо, що бійці 32-го блокпосту, що несли службу на трасі Сміле-Бахмутка в Луганській області, звільненні з оточення.

24 жовтня цього року голова обласної Ради Сергій Свитко, у відповідь на прохання родичів солдат, також направив звернення до керівництва Збройних Сил України з проханням допомогти українським військовослужбовцям під Попасною, які також перебували у скрутному становищі. 

Повернутись Створено: 28 жовтня 2014 року, 11:29 Переглядів: 811

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація