Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Сергій Свитко посприяв виведенню з оточення бійців-вінничан Роздрукувати

27 жовтня відбулася зустріч голови обласної Ради Сергія Свитка з родичами українських військових, які перебували до недавнього часу в оточенні, під обстрілами російських окупантів.

Зокрема, із колективним зверненням на ім’я Сергія Свитка звернулися родичі: матері і дружини українських військових-вінничан, які були заблокованими на 32 блокпосту (траса Бахмутка-Сміле) в Луганській області, з проханням про допомогу їхнім близьким. Родичі солдат стверджували, що бійці тривалий час перебувають у оточенні без належного постачання продовольством і водою, під регулярними обстрілами російських терористів.

Голова обласної Ради Сергій Свитко в ході окремої зустрічі обговорив із родичами солдат це питання, і в їхній присутності зробив телефонний дзвінок до Міністра оборони України Степана Полторака з проханням негайно втрутитися у цю проблему з метою її вирішення на користь українських військових, які перебувають у скрутному становищі. Відповідне письмове звернення очільника обласної Ради також було скеровано на адресу Міністра оборони України.

Сьогодні уже стало відомо, що бійці 32-го блокпосту, що несли службу на трасі Сміле-Бахмутка в Луганській області, звільненні з оточення.

24 жовтня цього року голова обласної Ради Сергій Свитко, у відповідь на прохання родичів солдат, також направив звернення до керівництва Збройних Сил України з проханням допомогти українським військовослужбовцям під Попасною, які також перебували у скрутному становищі. 

Повернутись Створено: 28 жовтня 2014 року, 11:29 Переглядів: 889

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація