23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Свитко повторно звернувся до Арсенія Яценюка щодо питання заборони використання генетично модифікованих організмів в Україні. Роздрукувати

Перше звернення до Кабінету Міністрів України було надіслано  27 березня 2015 року, після того, як депутати обласної Ради рішенням 34 сесії обласної Ради 6 скликання від 20 березня 2015 року № 837 „Про стан використання генетично модифікованих організмів на території Вінницької області” оголосили  територію Вінниччини вільною від генетично модифікованих організмів  і схвалили  відповідне звернення  до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

Зокрема, Вінницька обласна Рада висловила сподівання  на розуміння і підтримку Уряду у вирішенні проблем, зазначених у зверненні, щодо законодавчого врегулювання виробництва та використання генетично модифікованих організмів в Україні.

За дорученням Віце-прем’єр-міністра України - Міністра культури України від 08.04.2015 р. №13390/1/1-15 Міністерство аграрної політики та продовольства України розглянуло вищезазначене звернення і 7 травня надало відповідь Вінницькій обласній Раді, у якій, зокрема, зазначається: «На даний час іноземні та вітчизняні виробники не звертались з метою державної реєстрації ГМО сортів сільськогосподарських рослин або ГМО подій та в Україні не зареєстровано жодного генетично модифікованого харчового продукту, косметичних та лікарських засобів, які містять такі організми або отримані з їх використанням, та не зареєстровано джерел кормів, кормових добавок та ветеринарних кормів, які містять ГМО або отримані з їх використанням».

В той же час, на звернення голови обласної Ради від 4 червня цього року  №207-11-726, надійшла відповідь Головного управління Держсанепідслужби у Вінницькій області про результати досліджень харчової продукції на вміст ГМО за період з 2010 року по 2015 рік.  Результати дослідження показали чималу кількість виявлених продуктів рослинництва та тваринництва з вмістом ГМО.

Зважаючи на  ризики  впливу генетично модифікованих організмів на здоров’я людини та стан навколишнього природного середовища, голова обласної Ради Сергій Свитко направив  повторне звернення до Премєр - міністра України Арсенія Яценюка   з проханням підтримати пропозиції Вінницької обласної Ради щодо заборони використання генетично модифікованих організмів в Україні.

Окрім цього, Сергій Свитко звернувся з відповідними листами із цієї проблеми і до всіх народних депутатів України від Вінниччини.

 

Повернутись Створено: 20 липня 2015 року, 16:10 Переглядів: 809

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація