Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко повторно звернувся до лідерів парламентських фракцій щодо політичних переслідувань на Вінниччині Роздрукувати

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко повторно звернувся до лідерів депутатських фракцій Верховної Ради України: “Блоку Петра Порошенка”, “Народного Фронту”, “Самопомочі”, “Радикальної партії Олега Ляшка”, ВО “Батьківщина” з проханням розглянути проблему політичних переслідувань активістів Майдану у Вінницькій області та ініціювати створення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України із представників різних депутатських фракцій і груп для проведення об’єктивного розслідування та надання належної правової оцінки подіям 6 грудня 2014 року у м. Вінниці.

Направити повторне звернення очільник обласної Ради Сергій Свитко був змушений через відсутність відповідей у визначений чинним законодавством термін лідерів зазначених фракцій на попереднє звернення голови обласної Ради.

Варто зазначити, що було направлено звернення і до Генерального прокурора України Віктора Шокіна із цієї ж проблеми.

Нагадаємо, що раніше голова обласної Ради Сергій Свитко заявив, що керівництво МВС України не зацікавлене у об’єктивному розслідуванні подій 6 грудня 2014 року у Вінниці.

Повернутись Створено: 17 червня 2015 року, 10:28 Переглядів: 796

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація