Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко повторно звернувся до начальника управління МВС України у Вінницькій області щодо невиплати заробітної плати Валентину Фіщуку Роздрукувати

Голова обласної Ради Сергій Свитко повторно звернувся із листом до т.в.о. начальника управління МВС України у Вінницькій області Сергія Кримчука щодо невиплати заробітної плати Валентину Фіщуку – колишньому головному лікарю Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи.

У зазначеному зверненні йдеться про те, що «згідно із статтею 175 Кримінального кодексу України, безпідставна невиплата заробітної плати, стипендії, пенсії чи іншої установленої законом виплати громадянам більше ніж за один місяць, вчинена умисно керівником підприємства, установи або організації незалежно від форми власності, карається штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п'яти років, або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певного діяльністю на строк до трьох років.

Частина 7 статті 43 Конституції України проголошує, що право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом. Тому безпідставна невиплата заробітної плати, стипендії, пенсії чи інших установлених законом виплат громадянам вважається злочином.

Склад злочину, передбаченого ст.175 Кримінального кодексу України, утворює невиплата заробітної плати як у грошовому виразі, так і в іншій передбаченій законом формі».

Враховуючи норми чинного законодавства та неодноразові звернення щодо невиплати гр. Фіщуку В.В. заробітної плати, голова обласної Ради Сергій Свитко вимагає від т.в.о. начальника управління МВС України у Вінницькій області Сергія Кримчука притягнення до кримінальної відповідальності винних осіб.

 

Повернутись Створено: 5 листопада 2015 року, 15:25 Переглядів: 842

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація