Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко повторно звернувся до Президента України Петра Порошенка щодо розслідування справи Віктора Коваленка - батька загиблого Героя України Роздрукувати

До голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка вкотре звернувся Віктор Коваленко - батько Героя України Юрія Коваленка щодо продовження, на його думку, незаконних дій працівників Бершадської районної прокуратури і Бершадського РВ УМВС України у Вінницькій області, а також системної бездіяльності МВС України і Генеральної прокуратури України в об’єктивному розслідуванні його справи.

Віктор Коваленко - інвалід війни ІІ групи, офіцер-підводник у відставці (служив на атомному підводному човні), ліквідатор Чорнобильської аварії 1-ї категорії. Він стверджує, що його неодноразові звернення до керівництва правоохоронних органів області не розглядаються належним чином, справа не розслідується, натомість, на його адресу надходять погрози та залякування від посадових осіб Бершадської міліції і прокуратури. Тривале ігнорування і цькування батька загиблого Героя України наштовхнуло його до публічних заяв вчинити акт самоспалення в знак протесту проти зазначеного свавілля.

Слід зазачити, що очільник обласної Ради Сергій Свитко неодноразово звертався до прокурора Вінницької області В’ячеслава Соколового із зазначеного питання, проте, належного реагування не було. Також звертався до Генерального прокурора України Віктора Шокіна, і врешті-решт, до Президента України Петра Порошенка. Так, лист Сергія Свитка із зазначеного питання від 7 липня 2015 року Президент України Петро Порошенко скерував до Генеральної прокуратури України, а вона у свою чергу надіслала цей лист до прокуратури Вінницької області для виконання. Станом на 30 жовтня 2015 року відповіді від прокуратури Вінницької області обласною Радою не отримано.

Віктор Коваленко знову заявляє про свої наміри вчинити самоспалення, тому голова обласної Ради Сергій Свитко повторно звернувся з листом до Президента України Петра Порошенка з проханням невідкладно відреагувати на зазначені вище кричущі факти беззаконня та бездіяльності правоохоронних органів Вінницької області, а також сприяти в об’єктивному розслідуванні справи Віктора Коваленка.

Повернутись Створено: 30 жовтня 2015 року, 18:25 Переглядів: 928

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація