Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко представив трудовому колективу нового головного лікаря обласної дитячої клінічної лікарні Роздрукувати

10 вересня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко представив трудовому колективу Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні нового головного лікаря цього закладу - Василя Паненка, який призначений на цю посаду відповідно до розпорядження голови обласної Ради №257 від 09.09.2014 року.

Розпорядження про призначення Василя Паненка було підписане, враховуючи пропозиції Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації, висновки постійних комісій обласної Ради, результати громадського обговорення.

Очільник обласної Ради Сергій Свитко виступив перед колективом комунального закладу і, зокрема, сказав:

- На підставі рішення суду, виходячи із висновків постійних комісій обласної Ради я підписав розпорядження про призначення Василя Паненка на посаду головного лікаря Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні.

Керівник обласної Ради привітав нового керівника закладу Василя Паненка, а також подякував трудовому колективу за сумлінну працю і побажав усіляких гараздів, запевнив працівників у своїй підтримці діяльності лікарні. Василь Паненко в свою чергу подякував Сергію Свитку за непросте рішення і зазначив, що: “головне наше завдання працювати, єдине прохання: щоб нам не заважали це робити. Основним завданням для лікарні бачу надання якісної медичної допомоги всім дітям Вінницької області та постійне покращення добробуту працівників лікарні”.

Нагадаємо, що 5 травня 2014 року екс-головного лікаря обласної дитячої клінічної лікарні Тетяну Антонець було звільнено з посади керівника закладу в зв’язку із закінченням контракту. Крім цього, згідно розпорядження голови обласної Ради Сергія Свитка, виконувачем обов’язків головного лікаря обласної дитячої клінічної лікарні було призначено Оксану Моравську. 

Повернутись Створено: 10 вересня 2014 року, 14:58 Переглядів: 1907

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація