Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Свитко представив трудовому колективу нового головного лікаря обласної дитячої клінічної лікарні Роздрукувати

10 вересня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко представив трудовому колективу Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні нового головного лікаря цього закладу - Василя Паненка, який призначений на цю посаду відповідно до розпорядження голови обласної Ради №257 від 09.09.2014 року.

Розпорядження про призначення Василя Паненка було підписане, враховуючи пропозиції Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації, висновки постійних комісій обласної Ради, результати громадського обговорення.

Очільник обласної Ради Сергій Свитко виступив перед колективом комунального закладу і, зокрема, сказав:

- На підставі рішення суду, виходячи із висновків постійних комісій обласної Ради я підписав розпорядження про призначення Василя Паненка на посаду головного лікаря Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні.

Керівник обласної Ради привітав нового керівника закладу Василя Паненка, а також подякував трудовому колективу за сумлінну працю і побажав усіляких гараздів, запевнив працівників у своїй підтримці діяльності лікарні. Василь Паненко в свою чергу подякував Сергію Свитку за непросте рішення і зазначив, що: “головне наше завдання працювати, єдине прохання: щоб нам не заважали це робити. Основним завданням для лікарні бачу надання якісної медичної допомоги всім дітям Вінницької області та постійне покращення добробуту працівників лікарні”.

Нагадаємо, що 5 травня 2014 року екс-головного лікаря обласної дитячої клінічної лікарні Тетяну Антонець було звільнено з посади керівника закладу в зв’язку із закінченням контракту. Крім цього, згідно розпорядження голови обласної Ради Сергія Свитка, виконувачем обов’язків головного лікаря обласної дитячої клінічної лікарні було призначено Оксану Моравську. 

Повернутись Створено: 10 вересня 2014 року, 14:58 Переглядів: 1748

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація