Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко: “Представники ЗМІ зобов’язані об’єктивно висвітлювати усі важливі події” Роздрукувати

27 березня в актовому залі Вінницької обласної державної телерадіокомпанії “ВІНТЕРА” відбулася зустріч керівників області – голови обласної Ради Сергія Свитка і голови обласної державної адміністрації Анатолія Олійника із трудовим колективом закладу.

Керівники обласної влади взяли участь у зустрічі, щоб почути думки і пропозиції трудового колективу телерадіокомпанії, а також присутніх на заході представників громадських організацій. На зустрічі були також присутні депутати Вінницької обласної Ради. Голова комісії з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору Анатолій Жучинський та член цієї комісії Віктор Козак виступили з критичними зауваженнями стосовно діяльності керівництва телерадіокомпанії. 

Варто зазначити, що представник від Вінницького Майдану та Народної Ради Вінниччини Володимир Воловодюк, озвучив вимогу про відставку Любові Коваленко. Підставою для цієї вимоги є, на його думку, провладна і упереджена інформаційна політика, яку здійснювало керівництво компанії в період управління країною колишнього президента В. Януковича. Частина трудового колективу компанії мала протилежну думку, захищаючи свого керівника.  

В свою чергу, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник зазначив, що залишає за собою право щодо реагування на окремі звернення громадян, в тому числі й в межах виконання положень Меморандуму, підписаного обласною владою з представниками громадянського суспільства 25 січня 2014 року, і також наголосив, що для об’єктивної оцінки роботи обласної телерадіокомпанії буде звертатись в Держкомтелерадіо. 

Виступаючи перед присутніми, голова обласної Ради Сергій Свитко подякував за запрошення і вказав на важливу роль засобів масової інформації, як фактора формування і впливу на громадську думку, особливо під час революційних подій в державі. Він також зазначив, що часто засоби масової інформації використовуються владою з метою обману і зомбування людей, особливо у тоталітарних державах. Очільник обласної Ради підкреслив, що головним завданням ЗМІ є донесення правди до громадян, висвітлення подій об’єктивно і неупереджено.  Тільки за такої умови можна уникнути конфлікту, який сьогодні існує між телерадіокомпанією і громадськістю.

- Думка кожної із сторін має бути почута і врахована. Конфлікт між громадськістю і керівництвом телерадіокомпанії має бути вирішений у законний спосіб. Колектив телерадіокомпанії, як і громадські організації, мають право на свою позицію. Остаточне ж рішення цього питання належить керівництву Державного комітету з питань телебачення і радіомовлення. Я переконаний, що представники ЗМІ мають бути на сторожі гласності, демократії та зобов’язані об’єктивно висвітлювати усі важливі події суспільно-політичного життя української держави, - наголосив Сергій Свитко.

Крім того, Сергій Свитко підтримав пропозиції присутніх щодо утворення Громадської ради для контролю за діяльністю засобів масової інформації у Вінницькій області, об’єктивного висвітлення подій та врахування критичних думок і пропозицій громадськості.

Повернутись Створено: 27 березня 2014 року, 17:25 Переглядів: 1031

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація