Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко привітав із 50-річчям керівника 'Віноблагроліс' Анатолія Іванця Роздрукувати

22 вересня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко привітав із ювілеєм Генерального директора Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства “Віноблагроліс” Анатолія Іванця з нагоди його 50-річчя.

Очільник обласної Ради вручив Анатолію Іванцю перед трудовим колективом комунального закладу почесну грамоту обласної Ради, вітальну адресу з нагоди 50-річчя, подарунки та квіти. Від імені депутатського корпусу та себе особисто Сергій Свитко привітав ювіляра і побажав козацького здоров’я, плідної праці в галузі лісового господарства на благо громади Вінниччини, мирного неба та Божого благословення.

Анатолій Васильович Іванець народився 20 вересня 1964 року у селі Біляни Могилів-Подільського району, очолив Вінницьке обласне комунальне спеціалізоване лісогосподарське підприємство “Віноблагроліс” у 2012 році. В галузі лісового господарства Анатолій Іванець працює близько 25 років, пройшовши трудовий шлях від старшого інспектора обласної державної інспекції лісів до посади Генерального директора обласного комунального підприємства.

Повернутись Створено: 22 вересня 2014 року, 19:36 Переглядів: 3555

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація