Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Свитко привітав із ювілейним роком народження Леоніда Луцишина Роздрукувати

24 травня у Будинку офіцерів відбувся звітний концерт самодіяльних творчих колективів під керівництвом Леоніда Луцишина - талановитого музиканта, співака, аранжувальника, керівника 5 народних аматорських колективів Вінниччини та ще безлічі хорових і вокальних ансамблів міста. Творчий вечір був присвячений 70-річчю від дня народження Леоніда Луцишина.

У концерті взяли участь хоровий  колектив «Осінні барви» (м.Вінниця), народний аматорський хор «Надвечір'я» (м. Жмеринка), народний аматорський ансамбль «Ветеран» м. Вінниця), народний аматорський ансамбль «Мрія» та фольклорний гурт «Берегиня» с. Велика Стадниця», народний аматорський колектив «Горлиця» (с.Тростянець), чоловічий гурт села Великі Крушлинці та інші.

Привітали ювіляра з вікопомною датою голова обласної Ради Сергій Свитко, заступник директора обласного центру народної творчості Олена Назарець, головний спеціаліст департаменту культури Вінницької міської ради Тетяна Міщан,  наукові співробітники Вінницького меморіального музею Михайла Коцюбинського та багато шанувальників його мистецтва.

Сергій Свитко побажав ювіляру здоров'я, довголіття, творчої наснаги.

 -Я маю сьогодні за честь від імені Вінницької обласної ради і від себе особисто привітати Вас, Леоніде Олексійовичу, із ювілейним роком народження. Хочу сказати, що життєвий шлях Леоніда Олексійовича - це яскравий приклад вірного служіння українській пісні, українському слову, українській музиці, а отже, українському народові і українській державі. Українська пісня - це душа нашого народу. І сьогодні, в такий непростий час,  коли на Сході кується перемога, відбувається справжня боротьба за незалежність та територіальну цілісність нашої держави, коли гинуть найкращі українці, ми потребуємо української пісні, яка вселяє дух, надає нам наснагу, віру і впевненість в нашій перемозі, - резюмував Сергій Свитко.

За високий професіоналізм і значний внесок у розвиток вокально - хорового мистецтва, активну участь у справі збереження,  популяризації його розвитку Леонід Луцишин був нагороджений  Почесною  грамотою облдержадміністрації і обласної Ради, Почесною  грамотою управління культури і туризму облдержадміністрації, подякою обласного центру народної творчості та грошовими преміями і іншими нагородами. 

Повернутись Створено: 25 травня 2015 року, 15:09 Переглядів: 910

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація