Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Свитко привітав із ювілейним роком народження Леоніда Луцишина Роздрукувати

24 травня у Будинку офіцерів відбувся звітний концерт самодіяльних творчих колективів під керівництвом Леоніда Луцишина - талановитого музиканта, співака, аранжувальника, керівника 5 народних аматорських колективів Вінниччини та ще безлічі хорових і вокальних ансамблів міста. Творчий вечір був присвячений 70-річчю від дня народження Леоніда Луцишина.

У концерті взяли участь хоровий  колектив «Осінні барви» (м.Вінниця), народний аматорський хор «Надвечір'я» (м. Жмеринка), народний аматорський ансамбль «Ветеран» м. Вінниця), народний аматорський ансамбль «Мрія» та фольклорний гурт «Берегиня» с. Велика Стадниця», народний аматорський колектив «Горлиця» (с.Тростянець), чоловічий гурт села Великі Крушлинці та інші.

Привітали ювіляра з вікопомною датою голова обласної Ради Сергій Свитко, заступник директора обласного центру народної творчості Олена Назарець, головний спеціаліст департаменту культури Вінницької міської ради Тетяна Міщан,  наукові співробітники Вінницького меморіального музею Михайла Коцюбинського та багато шанувальників його мистецтва.

Сергій Свитко побажав ювіляру здоров'я, довголіття, творчої наснаги.

 -Я маю сьогодні за честь від імені Вінницької обласної ради і від себе особисто привітати Вас, Леоніде Олексійовичу, із ювілейним роком народження. Хочу сказати, що життєвий шлях Леоніда Олексійовича - це яскравий приклад вірного служіння українській пісні, українському слову, українській музиці, а отже, українському народові і українській державі. Українська пісня - це душа нашого народу. І сьогодні, в такий непростий час,  коли на Сході кується перемога, відбувається справжня боротьба за незалежність та територіальну цілісність нашої держави, коли гинуть найкращі українці, ми потребуємо української пісні, яка вселяє дух, надає нам наснагу, віру і впевненість в нашій перемозі, - резюмував Сергій Свитко.

За високий професіоналізм і значний внесок у розвиток вокально - хорового мистецтва, активну участь у справі збереження,  популяризації його розвитку Леонід Луцишин був нагороджений  Почесною  грамотою облдержадміністрації і обласної Ради, Почесною  грамотою управління культури і туризму облдержадміністрації, подякою обласного центру народної творчості та грошовими преміями і іншими нагородами. 

Повернутись Створено: 25 травня 2015 року, 15:09 Переглядів: 874

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація