Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сергій Свитко привітав із ювілейною датою Вінницький олійножировий комбінат та Промислову групу „VIOIL” Роздрукувати

 

3 липня у Вінницькій обласній філармонії відбулись урочистості з нагоди святкування 60-річного ювілею Публічного Акціонерного Товариства (ПАТ) «Вінницький олійножировий комбінат» та 25-річчя Промислової групи «VIOIL» («Віолія»). Керівництво та працівників підприємства привітали голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов.

Очільник Вінницького олійножирового комбінату Дмитро Чаленко представив учасникам зібрання презентацію діяльності, провівши короткий екскурс у історію товариства, та окреслив найвагоміші здобутки за часи існування.

Зокрема, він наголосив, що ріст окремого співробітника є незамінною складовою успіху всього комбінату та його процвітання у майбутньому.

– 60 років – це досить серйозний період, який показав, що у вашій команді працюють справжні професіонали та фахівці міжнародного рівня. Ми всі захоплюємося вашими успіхами, адже ті результати роботи, які ви демонструєте, є прикладом того, що українці можуть здобувати вершини у світовій економіці, й запорукою того, що Україна матиме велике та прекрасне майбутнє; що ми збудуємо ту Україну, про яку мріємо, і за яку сьогодні, на жаль, гинуть найкращі сини нашого народу, – зазначив у вітальному слові голова обласної Ради Сергій Свитко.

Він подякував керівництву й працівникам комбінату за надання підтримки бійцям, які воюють на сході нашої держави, побажавши їм здоров’я, добра, благополуччя і процвітання.

– Я вірю, що спільна наша боротьба обов’язково дасть перемогу і нехай Господь допомагає вам у всіх ваших добрих справах, – наголосив Сергій Свитко.

Вітаючи колектив, голова облдержадміністрації Валерій Коровій зауважив, що одним із головних факторів, що вплинули на колосальний крок вперед у діяльності комбінату, є його колектив. Адже саме працівники та фахове керівництво – це основні рушійні сили Вінницького олійножирового комбінату.

З нагоди ювілею керівники обласної та міської влади вручили кращим працівникам підприємства державні нагороди, подяки, Почесні грамоти облдержадміністрації й обласної Ради.

Для довідки.

ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат» (ОЖК) входить до складу Промислової групи «Vioil»(„Віолія”).

До складу «Vioil», входять Чернівецький олійножировий комбінат, 6 хлібоприймальних підприємств та елеваторів, 3 комбікормові заводи у Вінницькій, Тернопільській та Чернівецькій областях.

«Vioil» контролює близько 10% ринку рослинної олії в Україні. Майже 2 % від загальносвітового обсягу соняшникової олії виробляють на підприємствах промислової групи «Vioil», зокрема, на Вінницькому олійно-жировому комбінаті. 82% продукції експортується до Китаю, Північної Африки, Індії, Європи, Туреччини, загалом у 67 країн світу.

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 3 липня 2015 року, 19:54 Переглядів: 2158

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація