Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сергій Свитко привітав із прийдешніми святами десантників, які лікуються у військово-медичному центрі міста Вінниці Роздрукувати

24 грудня голова обласної Ради Сергій Свитко відвідав Вінницький військово-медичний клінічний центр Центрального регіону міста Вінниці та привітав українських військовослужбовців із прийдешніми новорічними і різдвяними святами. Пораненим бійцям, які родом із різних куточків України, що проходять лікування і реабілітацію у зазначеному закладі, було вручено новорічні подарунки.

Участь у заході також взяли голова громадської організації “Союз десантників України”, екс-командувач військово-десантних військ України, полковник Сергій Лісовий,  керівництво військово-медичного клінічного центру, підприємець і голова громадської організації “Голос народу” Віктор Маліновський. Відбулося спілкування із пораненими військовослужбовцями, які проходили службу у аеромобільних військах в зоні АТО, а тепер лікуються в центрі після отриманих поранень у зоні бойових дій. Солдати розповіли про події на сході країни і свої першочергові потреби.

Голова обласної Ради Сергій Свитко подякував військовослужбовцям за героїчну службу в обороні української держави та привітав їх із прийдешніми новорічними і різдвяними святами:

- 2014 рік, що минає, був дуже складним для українського народу. Події взимку – це Революція Гідності, коли було усунуто колишніх керівників держави на чолі із Януковичем. Весною цього року розпочалася анексія Криму, згодом військові дії на сході України. Хочу наголосити, що український народ не здався, і російські окупанти отримали гідну відсіч. Велика роль у цьому спецпідрозділів, добровольчих батальйонів і десантних військ – військової еліти України. Дякуємо вам за ваш подвиг, за те, що захищаєте українську державу на сході України. Бажаємо здоров’я вам і вашим рідним. Нехай Господь Бог допомагає вам в усіх ваших справах. Вірю в те, що у цій боротьбі ми обов’язково переможемо, бо не можна здолати народ, який зробив свій вибір – побудову незалежної, демократичної, правової і соціальної української держави з європейськими, християнськими цінностями, - сказав Сергій Свитко. 

Після завершення спілкування військовослужбовцям вручили новорічні подарунки, серед яких речі першої необхідності та побажали найшвидшого одужання.

Нагадаємо, що 29 жовтня цього року голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко відвідав з робочою поїздкою Вінницький військово-медичний клінічний центр і передав апарат автоматичного біохімічного аналізатору крові (вартість апарату – 561 тис. грн.), який було закуплено для потреб центру за зібрані благодійні кошти.  Фінансову допомогу для придбання обладнання, яке було закуплено для лікування поранених українських військовослужбовців, було зібрано в рамках Обласного благодійного марафону “Врятуймо кожного бійця – захисника України”, що був ініційований очільником обласної Ради Сергієм Свитком. Всього в рамках проведення Обласного благодійного марафону “Врятуймо кожного бійця – захисника України” було зібрано і перераховано на рахунок обласного Товариства Червоного Хреста України 1 млн. 65 тис. 385 грн. Зазначені кошти за рішенням Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради було скеровано на підтримку поранених українських військовослужбовців у зоні АТО, які проходять лікування у Вінницькому військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону міста Вінниці.

Повернутись Створено: 25 грудня 2014 року, 13:35 Переглядів: 809

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація