Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко привітав першокурсників Вінницького національного технічного університету з посвятою у студенти Роздрукувати

31 серпня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко завітав на свято до Вінницького національного технічного університету, щоб привітати першокурсників з посвятою у студенти.

Урочистості, що відбулися на території стадіону вищого навчального закладу, розпочалися з внесення Державного Прапора України та виконання Державного гімну “Ще не вмерла Україна”. Згідно традиції, студенти урочисто і символічно запалили “Чашу знань”.

Слід зазначити, що цього року близько 1200 студентів вступили до Вінницького національного технічного університету – закладу, що входить до переліку 30-ти кращих вузів України.

З вітальним словом до студентів та їхніх батьків виступили ректор Вінницького національного технічного університету Володимир Грабко, професорсько-викладацький склад та представники студентського самоврядування вузу.

Голова обласної Ради Сергій Свитко звернувся до першокурсників та їхніх батьків із побажаннями щасливої долі, успіхів у навчанні та здійснення мрій.

- Перш за все, дякую викладачам університету - ви навчаєте і виховуєте нове покоління: і спеціалістів, і патріотів. Одночасно дякую батькам за те, що виховали таких чудових дітей, які є першокурсниками одного з найпрестижніших в Україні навчальних закладів. Вітаю першокурсників зі святом! Ви нарешті стали студентами вищого навчального закладу, який без перебільшення, є флагманом серед вузів Вінниці, області й України. Розвиток будь-якого суспільства залежить від науково-технічного прогресу, зрештою, і розвиток людської цивілізації. До прикладу, Японія - держава, яка завдяки науково-технічному прогресу здобула вершини у формуванні гідного життя у світі. Україна – це держава, яка має найкращі у світ ґрунти, значні поклади корисних копалин, але найбільше багатство України – це люди. Шановна молодь, у ваших руках майбутнє української держави, ви є елітою української нації, ви кращі з кращих. Здобуваючи знання, здобуваючи освіту, ви маєте створити омріяну Україну – країну, за яку поклали і сьогодні кладуть свої голови кращі сини та доньки українського народу. Я переконаний, що ми збудуємо соціальну, правову, демократичну, могутню європейську державу, - сказав Сергій Свитко. 

Голова обласної Ради Сергій Свитко вручив кращим викладачам закладу Почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації, передав подарунки колективу та студентам закладу. Згодом першокурсники урочисто виголосили обіцянку студентів Вінницького національного технічного університету і пройшлися урочистим маршем.

Повернутись Створено: 31 серпня 2015 року, 18:01 Переглядів: 900

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація