Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сергій Свитко привітав першокурсників Вінницького національного технічного університету з посвятою у студенти Роздрукувати

31 серпня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко завітав на свято до Вінницького національного технічного університету, щоб привітати першокурсників з посвятою у студенти.

Урочистості, що відбулися на території стадіону вищого навчального закладу, розпочалися з внесення Державного Прапора України та виконання Державного гімну “Ще не вмерла Україна”. Згідно традиції, студенти урочисто і символічно запалили “Чашу знань”.

Слід зазначити, що цього року близько 1200 студентів вступили до Вінницького національного технічного університету – закладу, що входить до переліку 30-ти кращих вузів України.

З вітальним словом до студентів та їхніх батьків виступили ректор Вінницького національного технічного університету Володимир Грабко, професорсько-викладацький склад та представники студентського самоврядування вузу.

Голова обласної Ради Сергій Свитко звернувся до першокурсників та їхніх батьків із побажаннями щасливої долі, успіхів у навчанні та здійснення мрій.

- Перш за все, дякую викладачам університету - ви навчаєте і виховуєте нове покоління: і спеціалістів, і патріотів. Одночасно дякую батькам за те, що виховали таких чудових дітей, які є першокурсниками одного з найпрестижніших в Україні навчальних закладів. Вітаю першокурсників зі святом! Ви нарешті стали студентами вищого навчального закладу, який без перебільшення, є флагманом серед вузів Вінниці, області й України. Розвиток будь-якого суспільства залежить від науково-технічного прогресу, зрештою, і розвиток людської цивілізації. До прикладу, Японія - держава, яка завдяки науково-технічному прогресу здобула вершини у формуванні гідного життя у світі. Україна – це держава, яка має найкращі у світ ґрунти, значні поклади корисних копалин, але найбільше багатство України – це люди. Шановна молодь, у ваших руках майбутнє української держави, ви є елітою української нації, ви кращі з кращих. Здобуваючи знання, здобуваючи освіту, ви маєте створити омріяну Україну – країну, за яку поклали і сьогодні кладуть свої голови кращі сини та доньки українського народу. Я переконаний, що ми збудуємо соціальну, правову, демократичну, могутню європейську державу, - сказав Сергій Свитко. 

Голова обласної Ради Сергій Свитко вручив кращим викладачам закладу Почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації, передав подарунки колективу та студентам закладу. Згодом першокурсники урочисто виголосили обіцянку студентів Вінницького національного технічного університету і пройшлися урочистим маршем.

Повернутись Створено: 31 серпня 2015 року, 18:01 Переглядів: 838

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація