Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко привітав працівників пенітенціарної служби із професійним святом Роздрукувати

22 квітня голова обласної Ради Сергій Свитко спільно з головою обласної державної адміністрації Анатолієм Олійником відвідали Управління Державної пенітенціарної служби у Вінницькій області та привітали його працівників із професійним святом.

Керівники області відвідали заклад з нагоди 16-річчя утворення в Україні Державної пенітенціарної служби. Під час урочистостей найбільш успішних працівників служби було нагороджено грамотами.

Виступаючи перед колективом Управління Державної пенітенціарної служби у Вінницькій області, голова обласної Ради Сергій Свитко привітав працівників із професійним святом та Воскресінням Христовим, розповів про суспільно-політичну і економічну ситуацію в державі.

- Вітаючись із трудовими колективами, ми бажаємо в першу чергу, миру в українській державі. В умовах російської агресії і внутрішньополітичної дестабілізації, на сьогодні величезні завдання покладаються на правоохоронні органи. Ви не є виключенням, адже виконуєте непросту з психологічної точки зору роботу – забезпечуєте законний процес відбування покарань. Сподіваюсь на сумлінне виконання працівниками служби своїх професійних обов’язків. Незважаючи на нестабільність та недостатній рівень заробітної плати, ми маємо надію, що часи випробувань минуть і ми разом зможемо побудувати державу європейського зразка, із гідним рівнем життя та добробуту, - сказав Сергій Свитко.

Довідка: Державна пенітенціарна служба України - центральний орган виконавчої влади з питань виконання покарань, який був створений Указом Президента України від 22 квітня 1998 року. Державна пенітенціарна служба України: забезпечує реалізацію державної політики у сфері виконання покарань; виконує правозастосовні та правоохоронні функції; спрямовує, координує та контролює діяльність Державної кримінально-виконавчої служби України.

Повернутись Створено: 23 квітня 2014 року, 15:56 Переглядів: 2263

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація