Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сергій Свитко привітав працівників пенітенціарної служби із професійним святом Роздрукувати

22 квітня голова обласної Ради Сергій Свитко спільно з головою обласної державної адміністрації Анатолієм Олійником відвідали Управління Державної пенітенціарної служби у Вінницькій області та привітали його працівників із професійним святом.

Керівники області відвідали заклад з нагоди 16-річчя утворення в Україні Державної пенітенціарної служби. Під час урочистостей найбільш успішних працівників служби було нагороджено грамотами.

Виступаючи перед колективом Управління Державної пенітенціарної служби у Вінницькій області, голова обласної Ради Сергій Свитко привітав працівників із професійним святом та Воскресінням Христовим, розповів про суспільно-політичну і економічну ситуацію в державі.

- Вітаючись із трудовими колективами, ми бажаємо в першу чергу, миру в українській державі. В умовах російської агресії і внутрішньополітичної дестабілізації, на сьогодні величезні завдання покладаються на правоохоронні органи. Ви не є виключенням, адже виконуєте непросту з психологічної точки зору роботу – забезпечуєте законний процес відбування покарань. Сподіваюсь на сумлінне виконання працівниками служби своїх професійних обов’язків. Незважаючи на нестабільність та недостатній рівень заробітної плати, ми маємо надію, що часи випробувань минуть і ми разом зможемо побудувати державу європейського зразка, із гідним рівнем життя та добробуту, - сказав Сергій Свитко.

Довідка: Державна пенітенціарна служба України - центральний орган виконавчої влади з питань виконання покарань, який був створений Указом Президента України від 22 квітня 1998 року. Державна пенітенціарна служба України: забезпечує реалізацію державної політики у сфері виконання покарань; виконує правозастосовні та правоохоронні функції; спрямовує, координує та контролює діяльність Державної кримінально-виконавчої служби України.

Повернутись Створено: 23 квітня 2014 року, 15:56 Переглядів: 2025

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація