Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Сергій Свитко привітав працівників пенітенціарної служби із професійним святом Роздрукувати

22 квітня голова обласної Ради Сергій Свитко спільно з головою обласної державної адміністрації Анатолієм Олійником відвідали Управління Державної пенітенціарної служби у Вінницькій області та привітали його працівників із професійним святом.

Керівники області відвідали заклад з нагоди 16-річчя утворення в Україні Державної пенітенціарної служби. Під час урочистостей найбільш успішних працівників служби було нагороджено грамотами.

Виступаючи перед колективом Управління Державної пенітенціарної служби у Вінницькій області, голова обласної Ради Сергій Свитко привітав працівників із професійним святом та Воскресінням Христовим, розповів про суспільно-політичну і економічну ситуацію в державі.

- Вітаючись із трудовими колективами, ми бажаємо в першу чергу, миру в українській державі. В умовах російської агресії і внутрішньополітичної дестабілізації, на сьогодні величезні завдання покладаються на правоохоронні органи. Ви не є виключенням, адже виконуєте непросту з психологічної точки зору роботу – забезпечуєте законний процес відбування покарань. Сподіваюсь на сумлінне виконання працівниками служби своїх професійних обов’язків. Незважаючи на нестабільність та недостатній рівень заробітної плати, ми маємо надію, що часи випробувань минуть і ми разом зможемо побудувати державу європейського зразка, із гідним рівнем життя та добробуту, - сказав Сергій Свитко.

Довідка: Державна пенітенціарна служба України - центральний орган виконавчої влади з питань виконання покарань, який був створений Указом Президента України від 22 квітня 1998 року. Державна пенітенціарна служба України: забезпечує реалізацію державної політики у сфері виконання покарань; виконує правозастосовні та правоохоронні функції; спрямовує, координує та контролює діяльність Державної кримінально-виконавчої служби України.

Повернутись Створено: 23 квітня 2014 року, 15:56 Переглядів: 2083

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація