Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сергій Свитко привітав випускників навчальних закладів міста Бар із отриманням дипломів Роздрукувати

27 червня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко завітав на випускні вечори до Барського коледжу транспорту та будівництва Національного транспортного університету і Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського.

Голова обласної Ради разом із керівництвом району: головою Барської районної ради Михайлом Піддубним та головою райдержадміністрації Володимиром Саволюком звернулися зі словами вітання до випускників, привітали учасників урочистостей із Днем Конституції України.

- Я знаю, що це дійсно велике свято для випускників, їхніх батьків та викладачів. Вчорашні студенти стали дипломованими спеціалістами. Для вас відкривається дорога у велике життя. Студенти залишають свою альма матер. Думаю, що у вашій пам’яті, вашій душі будуть гарні спогади про роки навчання у цьому навчальному закладі. В непростий час ви отримуєте дипломи. Сьогодні Україна знаходиться у стані війни, але ми всі переконані у тому, що спільно - ми обов’язково подолаємо московську орду, яка прагне знищити українську мову, українську культуру, нашу державу. З вірою в нашу перемогу, в успіх у побудову української демократичної, європейської держави, я бажаю вам здоров’я, добра, родинного затишку, щасливої долі. Нехай Господь Бог завжди допомагає вам в усіх ваших добрих справах, - звернувся Сергій Свитко до учасників свята в Барському коледжі транспорту та будівництва.

Очільник обласної Ради з нагоди свята вручив директору Барського коледжу транспорту та будівництва Національного транспортного університету, депутату обласної Ради Йосипу Кібітлевському почесну грамоту обласної Ради за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм колективу, а також подяку керівнику зазначеного навчального закладу. Дипломи про отримання спеціальності і закінчення коледжу, грамоти за успіхи у навчанні, голова обласної Ради Сергій Свитко вручив випускникам особисто.   

Цього ж дня, очільник обласної Ради відвідав випуск студентів педагогічного відділення Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського, який відзначає цього року своє 30-річчя з дня створення. Сергій Свитко виступив перед викладачами, випускниками та їхніми батьками з вітальним словом та побажав усіляких гараздів.  

Директору Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського, кандидату педагогічних наук Петру Савчуку було вручено почесну грамоту обласної Ради та облдержадміністрації, якою відзначено колектив і кращих працівників навчального закладу за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм. Голова обласної Ради спільно з керівником навчального закладу вручили дипломи та грамоти випускникам-педагогам.

Крім того, Сергій Свитко разом із керівниками району ознайомився із матеріально-технічним станом вищезазначених навчальних закладів, дізнався про потреби колективів та проблемні питання, які потребують вирішення.

Повернутись Створено: 28 червня 2015 року, 20:00 Переглядів: 1607

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація