Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко привітав вірян римо-католицької церкви Вінниччини із Різдвом Христовим Роздрукувати

24 грудня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко відвідав римо-католицькі храми міста Вінниці і привітав християн католицької церкви західного обряду із світлим Різдвом Христовим та прийдешніми новорічними святами.

Очільник обласної Ради Сергій Свитко спільно з начальником управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігорем Салецьким та керуючим справами Вінницького міського виконавчого комітету Сергієм Чорнолуцьким завітали до Костелу Матері Божої Ангельської, що на вул. Соборній, щоб привітати духовенство і прихожан храму, які зібралися на різдвяне Богослужіння,  із Різдвом Христовим та іншими прийдешніми святами. Вірянам католицького обряду побажали здоров’я, миру, достатку і щастя, спокою на українській землі.

Голова обласної Ради Сергій Свитко звернувся до присутніх у храмі мешканців міста і області із словами вітання:

- В цей час, коли ми згадуємо Господа Бога, проливається кров українців. Проте, ми віримо, що відстоїмо нашу державу, і що Господь дасть нам сили перемогти ворога, - зазначив Сергій Свитко.

Крім того, керівництво області і міста відвідало також інші римо-католицькі храми міста Вінниці, зокрема, храм Святого Франциска і храм Святого Духа.

Прихожани храмів молилися на честь величного свята за мир та спокій, здоров’я і благополуччя на українській землі. 

Повернутись Створено: 25 грудня 2014 року, 13:39 Переглядів: 1073

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація