Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко призначив Валентина Фіщука головним лікарем Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи Роздрукувати

24 вересня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко представив трудовому колективу Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи нового головного лікаря цього закладу – Валентина Фіщука.

Відповідне розпорядження №268 “Про призначення Фіщука В.В. на посаду головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи” очільник обласної Ради підписав 23 вересня 2014 року, враховуючи пропозиції Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації, висновки постійних комісій обласної Ради та думку громадськості. Розпорядження підлягає затвердженню на черговій сесії обласної Ради.

Голова обласної Ради Сергій Свитко ознайомив працівників комунального закладу із змістом розпорядження та зазначив:

- Розпорядження про призначення Валентина Фіщука головним лікарем ґрунтується на рішенні Вінницького апеляційного суду, який підтвердив законність розпорядження голови обласної Ради від 5 травня цього року про звільнення Віктора Власюка в зв’язку із закінченням контракту. Суд відхилив усі позовні вимоги Власюка відповідно до рішення від 19 серпня цього року. Кандидатуру Фіщука підтримали дві постійні комісії обласної Ради, крім того, його кандидатура була підтримана на президії обласної Ради. Тому я мав усі законні підстави підписати це розпорядження.

Найбільше нарікань серед громадськості області було на роботу Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи. Я буду домагатися того, щоб діям громадянина Власюка була дана відповідна правова оцінка. Важливо, щоб особи, які були причетні до хабарництва, несли відповідальність відповідно до чинного законодавства. Ми маємо зламати корупційну схему, яка існувала у цьому комунальному закладі і викорінити це негативне явище. Як голова обласної Ради, який несе відповідальність за життєдіяльність комунальних закладів в області, зроблю для цього усе необхідне. Хочу запевнити, що нам вистачить волі і рішучості, - сказав Сергій Свитко. 

Як повідомлялося раніше, Сергій Свитко спочатку призначив Валентина Фіщука виконувачем обов’язків головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи, детальніше: http://www.vinrada.gov.ua/nezvazhajuchi-na-suprotiv-sergij-svitko-predstaviv-valentina-fischuka-trudovomu-kolektivu-vinnickoi-msek.htm. Крім того, 16 вересня цього року Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові Вінницької обласної Ради одноголосно ухвалила Звернення до Президента України Петра Порошенка “у зв’язку із грубим порушенням на Вінниччині чинного законодавства України, а також бездіяльністю правоохоронних органів” щодо ситуації навколо Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи, детальніше за посиланням: http://www.vinrada.gov.ua/koordinacijna-rada-z-pitan-miscevogo-samovryaduvannya-zvernulas-do-prezidenta-ukraini-schodo-porushennya-zakonodavstva-na-vinnichchini-i-bezdiyalnosti-pravoohoronnih-organiv-2.htm.

Повернутись Створено: 24 вересня 2014 року, 17:51 Переглядів: 956

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація