Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко пропонує ініціювати ухвалення законопроектів про формування системи оборони держави за швейцарським або ізраїльським зразками Роздрукувати

Про це йшлося на зустрічі голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка з народним депутатом України, членом фракції ВО “Батьківщина” Іваном Кириленком, яка відбулась 12 березня в приміщенні обласної Ради. На зустрічі було обговорено суспільно-політичну і військову ситуацію в українській державі, зокрема, на Вінниччині.

Участь у зустрічі також взяли депутати обласної Ради та представники органів місцевого самоврядування. В ході обговорення йшлося про політичні процеси в країні, військову ситуацію у зоні бойових дій, діяльність народних депутатів у Верховній Раді України та реалізацію низки реформ з децентралізації влади в Україні, реформування правоохоронної та судової системи. Підкреслено важливість врахування інтересів територіальних громад при можливому їх об’єднанні відповідно до нового Закону України “Про добровільне об'єднання територіальних громад”.  Гострим залишається і питання прозорого володіння та користування землею за призначенням, про що також наголошували співрозмовники.

Так, голова обласної Ради зауважив, що в умовах фактичної війни із Російською Федерацією важливо внести такі законодавчі зміни, які б відповідали на нові військово-політичні загрози для української держави. Зокрема, очільник обласної Ради наголосив, що доцільно ініціювати ухвалення законопроектів про формування системи оборони держави за швейцарським або ізраїльським зразками.

Крім того, голова обласної Ради Сергій Свитко передав Іванові Кириленку звернення з проханням ініціювати в парламенті створення тимчасової слідчої комісії із представників різних депутатських фракцій та груп для проведення об’єктивного розслідування та надання відповідної правової оцінки подіям, які стались 6 грудня 2014 року у місті Вінниці. Сергій Свитко зазначив: “Розслідування тогочасних подій правоохоронними органами відбувається тенденційно та упереджено, а жертвами репресивної системи сьогодні стали активісти Майдану. Тому я занепокоєний зростанням соціальної напруги у місті Вінниці та поділяю законні вимоги громадян щодо проведення всебічного і об’єктивного розслідування вищезазначених подій”.

Повернутись Створено: 12 березня 2015 року, 18:26 Переглядів: 847

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація