Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Свитко провів нараду із газовиками і громадськістю Роздрукувати

30 червня під головуванням очільника обласної Ради Сергія Свитка відбулась нарада з представниками ПАТ “Вінницягаз”, ТОВ “ВінницягазЗбут” і громадськими організаціями  області щодо питання виникнення необґрунтованих витрат для побутових споживачів у зв’язку із зміною постачальника газу у Вінницькій області.

Участь у нараді взяли заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, заступник голови правління ПАТ “Вінницягаз”  з газопостачання та газифікації Володимир Білаш, директор ТОВ “ВінницягазЗбут” Василь Сопільник, посадовці обласної Ради та ОДА, представники громадськості міста і області.

В ході наради йшлося про питання, яке непокоїть сьогодні побутових споживачів газу, а саме, чим викликана необхідність надавати додаткові документи для укладення договору із новим постачальником газу - ТОВ “ВінницягазЗбут”, який надаватиме послуги замість ПАТ “Вінницягаз”. А також у зв’язку із чим відбулась зміна постачальника газу у Вінницькій області. З 1 липня цього року для отримання послуг від постачальника потрібно буде оформити нову угоду на газопостачання, надавши 8 документів, визначених переліком відповідно до нових вимог.

Заступник голови правління ПАТ “Вінницягаз” з газопостачання та газифікації Володимир Білаш повідомив присутнім на нараді, що з 1 липня анульовано ліцензію на газопостачання ПАТ “Вінницягаз”, а таке право надано ТОВ “ВінницягазЗбут”, яке є іншою юридичною особою, але створеною на базі ПАТ “Вінницягаз”. Тому споживачам пропонується укласти угоду із новим постачальником газу. Він також зазначив, що необхідність надання додаткових документів для оформленні угоди викликана зміною нормативно-правової бази в державі. Зокрема, було сказано, що у випадку неукладення договору, газопостачання споживачам не буде припинятися.

Під час наради активісти громадських організацій висловили думку, що зміна постачальника пов’язана із перерозподілом газового ринку між олігархічними групами впливу в країні. Головна вимога мешканців області, як стверджують представники громадськості – це здійснити процедуру оформлення угод за рахунок підприємства-постачальника, адже в умовах соціальної скрути наші громадяни не мають додаткових коштів на отримання довідок, що створює матеріальні незручності і провокує соціальну дестабілізацію.

Голова обласної Ради Сергій Свитко наприкінці наради зазначив, що скерує звернення до Кабінету Міністрів України щодо відміни додаткових необґрунтованих витрат побутовими споживачами газу у зв’язку із зміною постачальника газу у Вінницькій області. 

Повернутись Створено: 30 червня 2015 року, 19:53 Переглядів: 1047

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація