Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Свитко провів нараду із газовиками і громадськістю Роздрукувати

30 червня під головуванням очільника обласної Ради Сергія Свитка відбулась нарада з представниками ПАТ “Вінницягаз”, ТОВ “ВінницягазЗбут” і громадськими організаціями  області щодо питання виникнення необґрунтованих витрат для побутових споживачів у зв’язку із зміною постачальника газу у Вінницькій області.

Участь у нараді взяли заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, заступник голови правління ПАТ “Вінницягаз”  з газопостачання та газифікації Володимир Білаш, директор ТОВ “ВінницягазЗбут” Василь Сопільник, посадовці обласної Ради та ОДА, представники громадськості міста і області.

В ході наради йшлося про питання, яке непокоїть сьогодні побутових споживачів газу, а саме, чим викликана необхідність надавати додаткові документи для укладення договору із новим постачальником газу - ТОВ “ВінницягазЗбут”, який надаватиме послуги замість ПАТ “Вінницягаз”. А також у зв’язку із чим відбулась зміна постачальника газу у Вінницькій області. З 1 липня цього року для отримання послуг від постачальника потрібно буде оформити нову угоду на газопостачання, надавши 8 документів, визначених переліком відповідно до нових вимог.

Заступник голови правління ПАТ “Вінницягаз” з газопостачання та газифікації Володимир Білаш повідомив присутнім на нараді, що з 1 липня анульовано ліцензію на газопостачання ПАТ “Вінницягаз”, а таке право надано ТОВ “ВінницягазЗбут”, яке є іншою юридичною особою, але створеною на базі ПАТ “Вінницягаз”. Тому споживачам пропонується укласти угоду із новим постачальником газу. Він також зазначив, що необхідність надання додаткових документів для оформленні угоди викликана зміною нормативно-правової бази в державі. Зокрема, було сказано, що у випадку неукладення договору, газопостачання споживачам не буде припинятися.

Під час наради активісти громадських організацій висловили думку, що зміна постачальника пов’язана із перерозподілом газового ринку між олігархічними групами впливу в країні. Головна вимога мешканців області, як стверджують представники громадськості – це здійснити процедуру оформлення угод за рахунок підприємства-постачальника, адже в умовах соціальної скрути наші громадяни не мають додаткових коштів на отримання довідок, що створює матеріальні незручності і провокує соціальну дестабілізацію.

Голова обласної Ради Сергій Свитко наприкінці наради зазначив, що скерує звернення до Кабінету Міністрів України щодо відміни додаткових необґрунтованих витрат побутовими споживачами газу у зв’язку із зміною постачальника газу у Вінницькій області. 

Повернутись Створено: 30 червня 2015 року, 19:53 Переглядів: 1022

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація