Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко провів нараду щодо підсумків діяльності і планування заходів обласної Ради Роздрукувати

17 березня голова обласної Ради Сергій Свитко провів щотижневу апаратну нараду, в рамках якої було підведено підсумки щодо проведених за минулий тиждень заходів. Крім того, учасники засідання обговорили та ухвалили план основних заходів обласної, районних, міських обласного значення рад, що будуть проводитись з 17 по 22 березня.

Про виконання завдань голови за попередній тиждень доповіли  заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради – керуючий справами Степан Нешик та голова  постійної комісії  обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор.

В ході засідання було детально обговорено план основних заходів обласної, районних, міських обласного значення рад на наступний тиждень, зокрема підготовку до проведення заходів в області до 70-ї річниці визволення Вінниччини від фашистських загарбників, проведення засідання Координаційної  ради з  питань місцевого самоврядування  при  голові Вінницької  обласної  Ради, підготовку матеріалів до проведення чергової сесії обласної Ради 6 скликання.

Голова обласної Ради Сергій Свитко висловив думку, що в зв’язку з подіями навколо російської агресії у Криму, варто обговорити на Координаційній раді питання про підтримку територіальної цілісності й недоторканності України і висловити позицію обласної Ради щодо важливості збереження неподільності незалежної української держави.

Підсумовуючи нараду, Сергій Свитко дав доручення апарату ретельно підготуватися до вищезазначених запланованих заходів.

Повернутись Створено: 17 березня 2014 року, 12:09 Переглядів: 804

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація