Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко провів особистий прийом громадян Роздрукувати

Голова обласної Ради Сергій Свитко провів особистий прийом громадян – мешканців Вінницької області. В ході спілкування було розглянуто 26 звернень, серед яких 2 колективні із різних питань життєдіяльності.

В переважній більшості питання стосувалися земельних відносин, соціальних виплат, допомоги з працевлаштування, судових спорів, матеріальної допомоги, порушення прав громадян.

Серед найбільш актуальних проблем, які розглядалися головою, було питання невиплати заробітної плати працівникам ТОВ “Погребищенський маслосирзавод”. Представники трудового колективу стверджують, що їм незаконно не виплачують заробітну плату, оскільки є рішення судів на їхню користь, а власник підприємства не пускає виконавчу службу для виконання судових рішень. Заборгованість власника перед багатьма людьми за різними даними складає від 1,5 до 60 тис.грн. Як зазначили працівники підприємства, підстав для затримання заробітної плати немає, оскільки завод не є банкрутом. Тривалий час зазначена проблема не вирішується. Очільник обласної Ради сказав, що звернеться із відповідним листом до Прокуратури Вінницької області щодо перевірки законності дій власника ТОВ “Погребищенський маслосирзавод”.

Не менш важливим питанням було звернення громадянки Галини Данілової щодо відсутності належного забезпечення спорядженням її сина та інших бійців спецпідрозділу “Ягуар”, які беруть участь в бойових діях на сході України. Вона зазначає, що бійці спецпідрозділу “Ягуар” не мають бронежилетів, захисних касок та іншого спорядження, необхідного для захисту солдатів. Голова обласної Ради Сергій Свитко наголосив, що звернеться до начальника УМВС у Вінницькій області Олега Школьного та Міністерства оборони України з листами, щодо належного забезпечення бійців спецпідрозділу “Ягуар” спорядженням та засобами захисту.

Повернутись Створено: 4 липня 2014 року, 18:04 Переглядів: 847

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація