Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко провів переговори з генеральним директором японської компанії “Asuka Green Investment” Нагаюкі Куріта Роздрукувати

16 вересня голова обласної Ради Сергій Свитко провів чергову робочу зустріч з представниками японської компанії “Asuka Green Investment”, зокрема, генеральним директором компанії Нагаюкі Куріта та керівником департаменту з продажу компанії NTEC Такеші Ендо. В рамках переговорів з представниками японської сторони було обговорено можливості реалізації проектів зелених інвестицій і впровадження котлів на альтернативному паливі у Вінницькій області за програмою Кіотського протоколу.

Участь у зустрічі взяли: перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василь Федоришин, Генеральний директор ВОКСЛП “Віноблагроліс” Анатолій Іванець, Генеральний директор комунального підприємства “Вінницяоблтеплоенерго” Володимир Мосійчук, голова Обласного фонду сприяння інвестиціям та будівництву Володимир Бабошин, голови районних та міських рад Вінницької області, керівники комунальних підприємств і закладів.

На зустрічі йшлося про початок співпраці з реалізації проекту запровадження паливних котлів на альтернативному паливі та заміни ламп розжарювання на сучасні, енергозберігаючі ЛЕД-лампи в комунальних закладах Вінницької області. Голова обласної Ради Сергій Свитко подякував японському народу і уряду за підтримку України на міжнародному рівні та побажав процвітання і миру Японії.

- Ми захоплюємося успіхами Японії в галузі науково-технічного прогресу. Японський народ має величну історію, давню культуру, чудові традиції і незвичайну силу духу. Ми розраховуємо на дружбу і плідну співпрацю між нашими країнами і областями Японії і України, - зазначив Сергій Свитко. 

Генеральний директор компанії “Asuka Green Investment” Нагаюкі Куріта запевнив українську сторону в підтримці щодо реалізації і фінансування екологічних проектів та енергозберігаючих технологій на Вінниччині за програмою Кіотського протоколу та ряду інших програм уряду Японії. Нагаюкі Куріта сказав: “Відомо, що Україна переживає складний період в своїй історії. Однак, ми налаштовані на те, щоб допомогти у вирішенні ваших проблем і реалізувати наші спільні проекти. Прикладемо зі своєї сторони усіх зусиль, щоб втілити їх в життя”.

Крім того, під час зустрічі було обговорено можливості постачання для області установок для виробництва пелет із різних видів сировини: дерева, гілок, кори, листя, соломи. На даний час готуються проектні пропозиції щодо заміни газових котлів в комунальних закладах області на сучасні котли, які працюватимуть на альтернативних видах палива. Реалізація ж проекту із заміни старих ламп на нові енергозберігаючі ЛЕД-лампи, дасть можливість зекономити електроенергію у сім разів. Наприкінці зустрічі Сергій Свитко традиційно вручив подарунки на згадку представникам японської сторони. Заплановано, що японська делегація відвідає ряд об’єктів комунальної власності області, щоб ознайомитися із обладнанням та підготувати конкретні пропозиції щодо заміни котлів та освітлення.

Попередня зустріч з представниками японської сторони відбулася 3 вересня цього року, про що детальніше за посиланням: http://www.vinrada.gov.ua/na-vinnichchini-startuvav-proekt-zamini-lamp-rozzharjuvannya-na-suchasni-energozberigajuchi-svitlodiodni-lampi.htm.

Повернутись Створено: 16 вересня 2014 року, 20:07 Переглядів: 1868

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація