Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко провів зустріч із відомим українським політиком Григорім Омельченком Роздрукувати

2 липня  голова обласної Ради Сергій Свитко провів зустріч із відомим українським політиком, народним депутатом 2-7 скликань, Героєм  України, генерал-лейтенантом, заступником  голови Спілки офіцерів України Григорієм Омельченком.

Участь у зустрічі також взяв головний редактор журналу “Вінницький край” Вадим Вітковський.  Голова обласної Ради Сергій Свитко відмітив, що для нього за честь зустрітись із Григорієм Омельченком. Під час спілкування Сергій Свитко і Григорій Омельченко поділилися думками щодо суспільно-політичної ситуації і державотворчих традицій української нації. Зокрема, під час зустрічі було обговорено  питання щодо незаконного позбавлення громадян України права вказувати в держав­них реєстраційних актах цивільного стану свою національність.

Так, Григорій Омельченко зауважив, що 26 червня 1992 року комуністична більшість Верховної Ради України прийняла Постанову «Про затвердження положень про паспорт громадянина України, про свідоцтво про народження…» (№2503-ХІІ), якою на порушення принципу верховенства права, закріпленого в міжнародних правових актах ООН, ЮНЕСКО, Ради Європи, вилучила графу «національність» з українського паспорту. А 10 листопада 2010 року Кабінет Міністрів України на чолі  з уродженцем Росії М.Азаровим прийняв Постанову № 1025 «Про затвердження зразків актових записів цивільного стану, описів та зразків бланків...», якою завершив процес денаціоналізації українців, вилучивши графу «національність» з усіх бланків про державну реєстрацію.

Таким чином, за словами Григорія Омельченка,  було здійснено ще один, цього разу юридичний етноцид титульної нації - українців.

Він також поінформував, що на зборах уповноважених представників понад 20-и політичних та громадських організацій, які відбулися  9-го червня 2015 року в Будинку офіцерів  Збройних Сил України міста Києва, створено Координаційну Раду громадського руху «Українці – етнічна нація», яка поставила за мету відновлення графи «національність» в державних реєстраційних документах (в паспорті,  свідоцтві про народження, свідоцтві про шлюб, та інших).

З цього приводу, як повідомив відомий український політик, Координаційна Рада громадського руху «Українці – етнічна нація» прийняла звернення до  керівництва держави вжити невідкладних заходів для відновлення права українців  та представників національних меншин мати свою, успадковану від дідів-прадідів національність, яка повинна зазначатись в державних реєстраційних документах.

На згадку про зустріч Сергій Свитко і Григорій Омельченко обмінялись подарунками. Голова обласної Ради подякував за подарунок та побажав політику  подальших успіхів і наснаги.

Повернутись Створено: 2 липня 2015 року, 17:13 Переглядів: 919

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація