Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко провів зустріч з громадською організацією “Батьки вбитих дітей Вінниччини” Роздрукувати

19 березня голова обласної Ради Сергій Свитко провів перший особистий прийом громадян, в ході якого вислухав проблемні питання учасників громадської організації “Батьки вбитих дітей Вінниччини”. За повідомленням заявників, над їхніми дітьми були вчинені тортури і вбивства, які тривалий час не розслідуються правоохоронними органами. А причетні до вчинення цих злочинів досі не притягнуті до кримінальної відповідальності.

Серед вимог скаржників – ініціювати створення Генеральною прокуратурою України слідчої комісії за участі членів організації “Батьки вбитих дітей Вінниччини” з метою розслідування фактів численних вбивств у Вінницькій області. Окрім того, присутні попросили підтримки у керівника обласної Ради в спорудженні пам’ятника загиблим дітям від умисних кримінальних злочинів в Україні, який вони хочуть бачити у сквері поблизу “Книжки”.

Сергій Свитко висловив співчуття батькам вбитих дітей і запевнив присутніх, що звернеться до виконувача обов’язків Генерального прокурора України Олега Махніцького з вимогою створити слідчу комісію для об’єктивного розслідування усіх наведених фактів вчинення злочинів, бездіяльності правоохоронних органів у Вінницькій області та притягнення винних до кримінальної відповідальності.

– Я особисто триматиму це питання на контролі та сприятиму вам у відновленні законності, адже описані вами злочини вимагають відповідної оцінки і покарання, – резюмував Сергій Свитко.

 

Повернутись Створено: 19 березня 2014 року, 14:11 Переглядів: 953

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація