Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Свитко провів зустріч з ініціативною групою представників територіальних громад області Роздрукувати

3 липня голова обласної Ради Сергій Свитко зустрівся з ініціативною групою представників територіальних громад області. В зустрічі взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко та заступник керуючого справами – начальник юридичного відділу виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник.

Учасники зустрічі обмінялися думками щодо правового регулювання та компетенції органів місцевого самоврядування, децентралізації влади,   реформи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад.

Ключовим при обговоренні було питання  практичної реалізації ідей Конституції про територіальну громаду, як первинного суб’єкта місцевого самоврядування.

Члени ініціативної групи попросили голову обласної Ради створити робочу групу при обласній Раді, яка б здійснювала напрацювання щодо вдосконалення правового статусу територіальної громади, ідентифікації її як суб’єкта права, закріплення за нею в реєстрах прав на землю й інше нерухоме майно та вела роз’яснювальну  роботу  з цих питань в територіальних громадах області. 

Голова обласної Ради Сергій Свитко погодився  з пропозицією громадськості та висловив готовність на наступному тижні підписати відповідне розпорядження про створення такої групи, включивши до її складу, окрім громадськості, депутатів обласної Ради. 

Повернутись Створено: 3 липня 2015 року, 18:45 Переглядів: 797

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація