Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко провів зустріч з ініціативною групою представників територіальних громад області Роздрукувати

3 липня голова обласної Ради Сергій Свитко зустрівся з ініціативною групою представників територіальних громад області. В зустрічі взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко та заступник керуючого справами – начальник юридичного відділу виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник.

Учасники зустрічі обмінялися думками щодо правового регулювання та компетенції органів місцевого самоврядування, децентралізації влади,   реформи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад.

Ключовим при обговоренні було питання  практичної реалізації ідей Конституції про територіальну громаду, як первинного суб’єкта місцевого самоврядування.

Члени ініціативної групи попросили голову обласної Ради створити робочу групу при обласній Раді, яка б здійснювала напрацювання щодо вдосконалення правового статусу територіальної громади, ідентифікації її як суб’єкта права, закріплення за нею в реєстрах прав на землю й інше нерухоме майно та вела роз’яснювальну  роботу  з цих питань в територіальних громадах області. 

Голова обласної Ради Сергій Свитко погодився  з пропозицією громадськості та висловив готовність на наступному тижні підписати відповідне розпорядження про створення такої групи, включивши до її складу, окрім громадськості, депутатів обласної Ради. 

Повернутись Створено: 3 липня 2015 року, 18:45 Переглядів: 874

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація