6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Сергій Свитко розглянув проблемні питання вінничан Роздрукувати

24 квітня голова обласної Ради Сергій Свитко провів особистий прийом громадян, на якому було розглянуто 13 звернень громадян, серед яких 2 колективні.

Більшість питань, з якими звернулися громадяни стосувалися проблем виділення землі, зокрема, учасникам бойових дій на сході країни, спекуляцій із тарифами на проїзд та комунальні послуги,  права власності, особистих питань, тощо.

Так, мешканці сіл Приборівка і Косаківка Липовецького району вимагають повернути у користування територіальної громади села пасовище розміром близько 26 га, яке було віддано орендатору без погодження із сільською радою і жителями зазначених сіл. Відтепер, скаржаться селяни, їм немає де випасати худобу. А у багатьох із них продаж молока є чи не єдиним засобом до заробітку і прожиття. Орендар же і місцева влада відмовляються захищати інтереси селян.

До голови обласної Ради звернулися також мешканці гуртожитку об’єднання “Фтизіатрія”, що знаходиться на території Бохоницької сільської ради, які домагаються приватизації житла. Зазначені громадяни тривалий час користуються житлом у гуртожитку, проте не можуть його приватизувати через небажання, як вони стверджують, зацікавлених осіб. За їхніми словами у гуртожиток часто поселяють людей, які не є працівниками об’єднання “Фтизіатрія, а соціальні права працівників водночас порушуються.

Крім того, громадяни масово скаржаться на непрозорість встановлення тарифів на комунальні послуги, які є завищеними і неспівмірними з рівнем їхньої заробітної плати та пенсій.

Голова обласної Ради у відповідь на зазначені звернення громадян сказав, що направить листи у державні органи влади для реагування, а усі інші питання будуть розглянуті в межах чинного законодавства.

Повернутись Створено: 24 квітня 2015 року, 16:28 Переглядів: 828

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація