Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сергій Свитко розглянув проблемні питання вінничан Роздрукувати

24 квітня голова обласної Ради Сергій Свитко провів особистий прийом громадян, на якому було розглянуто 13 звернень громадян, серед яких 2 колективні.

Більшість питань, з якими звернулися громадяни стосувалися проблем виділення землі, зокрема, учасникам бойових дій на сході країни, спекуляцій із тарифами на проїзд та комунальні послуги,  права власності, особистих питань, тощо.

Так, мешканці сіл Приборівка і Косаківка Липовецького району вимагають повернути у користування територіальної громади села пасовище розміром близько 26 га, яке було віддано орендатору без погодження із сільською радою і жителями зазначених сіл. Відтепер, скаржаться селяни, їм немає де випасати худобу. А у багатьох із них продаж молока є чи не єдиним засобом до заробітку і прожиття. Орендар же і місцева влада відмовляються захищати інтереси селян.

До голови обласної Ради звернулися також мешканці гуртожитку об’єднання “Фтизіатрія”, що знаходиться на території Бохоницької сільської ради, які домагаються приватизації житла. Зазначені громадяни тривалий час користуються житлом у гуртожитку, проте не можуть його приватизувати через небажання, як вони стверджують, зацікавлених осіб. За їхніми словами у гуртожиток часто поселяють людей, які не є працівниками об’єднання “Фтизіатрія, а соціальні права працівників водночас порушуються.

Крім того, громадяни масово скаржаться на непрозорість встановлення тарифів на комунальні послуги, які є завищеними і неспівмірними з рівнем їхньої заробітної плати та пенсій.

Голова обласної Ради у відповідь на зазначені звернення громадян сказав, що направить листи у державні органи влади для реагування, а усі інші питання будуть розглянуті в межах чинного законодавства.

Повернутись Створено: 24 квітня 2015 року, 16:28 Переглядів: 803

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація