Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Свитко розглянув проблемні питання вінничан Роздрукувати

24 квітня голова обласної Ради Сергій Свитко провів особистий прийом громадян, на якому було розглянуто 13 звернень громадян, серед яких 2 колективні.

Більшість питань, з якими звернулися громадяни стосувалися проблем виділення землі, зокрема, учасникам бойових дій на сході країни, спекуляцій із тарифами на проїзд та комунальні послуги,  права власності, особистих питань, тощо.

Так, мешканці сіл Приборівка і Косаківка Липовецького району вимагають повернути у користування територіальної громади села пасовище розміром близько 26 га, яке було віддано орендатору без погодження із сільською радою і жителями зазначених сіл. Відтепер, скаржаться селяни, їм немає де випасати худобу. А у багатьох із них продаж молока є чи не єдиним засобом до заробітку і прожиття. Орендар же і місцева влада відмовляються захищати інтереси селян.

До голови обласної Ради звернулися також мешканці гуртожитку об’єднання “Фтизіатрія”, що знаходиться на території Бохоницької сільської ради, які домагаються приватизації житла. Зазначені громадяни тривалий час користуються житлом у гуртожитку, проте не можуть його приватизувати через небажання, як вони стверджують, зацікавлених осіб. За їхніми словами у гуртожиток часто поселяють людей, які не є працівниками об’єднання “Фтизіатрія, а соціальні права працівників водночас порушуються.

Крім того, громадяни масово скаржаться на непрозорість встановлення тарифів на комунальні послуги, які є завищеними і неспівмірними з рівнем їхньої заробітної плати та пенсій.

Голова обласної Ради у відповідь на зазначені звернення громадян сказав, що направить листи у державні органи влади для реагування, а усі інші питання будуть розглянуті в межах чинного законодавства.

Повернутись Створено: 24 квітня 2015 року, 16:28 Переглядів: 775

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація