Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко розглянув проблемні питання жителів села Новосілка Роздрукувати

28 липня відбулась зустріч голови обласної Ради Сергія Свитка із представниками Мурованокуриловецького району щодо вирішення проблемних питань, які хвилюють жителів села Новосілка Бахтинської сільської ради.

Участь у зустрічі взяли: голова Бахтинської сільської ради Валентин Слободянюк, голова ГО “Всеукраїнське об’єднання ветеранів Мурованокуриловецького відділення Вінницького обласного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів” Слав’ян Цирканюк, жителька села Новосілка Ольга Шевчук.

Так, громадянка Ольга Шевчук, яка неодноразово була на особистому прийомі у голови обласної Ради і переймається занепадом села, розповіла про проблеми, які існують у селі, а це: відсутність ФАПУ, доріг із твердим покриттям, крамниці, в якій жителі села могли б купити продукти харчування і найнеобхідніші речі, тощо. Слід зазначити, що у селі проживає всього 50 мешканців, більшість з яких люди пенсійного віку.

Голова Бахтинської сільської ради Валентин Слободянюк на поставлені питання відповів, що крамниця у селі є, але вона не функціонує через те, що жителі села фактично не купують у ній товарів, тому її діяльність нерентабельна. В ході розмови дійшли згоди у тому, щоб забезпечити жителів села регулярним щотижневим підвозом продуктів харчування та усіх необхідних речей.

У селі медичний пункт ліквідовано і фактично розібрано. Щодо надання селянам медичних послуг, то було зазначено, що у сільській раді діє ФАП і два медичних працівники регулярно здійснюють обхід жителів села, хоча проблема із своєчасним наданням медичних послуг, зокрема швидкої медичної допомоги залишається. Окремо зупинились і на темі ремонту доріг. Голова територіальної громади Валентин Слободянюк не заперечував наявність проблеми, але зазначив про щорічну підсипку доріг, особливо напередодні зими.

Усі вищезазначені проблемні питання, як зазначив голова обласної Ради Сергій Свитко, варто вирішувати за сприяння керівництва району у міру можливостей, адже в області є багато сіл із схожими проблемами. А для відродження села, як наголосив очільник обласної Ради, варто шукати інвесторів з метою реалізації соціально важливих проектів. 

Повернутись Створено: 28 липня 2015 року, 18:03 Переглядів: 1222

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація