Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко: “Сімдесята річниця визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників - це День пам'яті для українців” Роздрукувати

20 березня голова обласної Ради Сергій Свитко взяв участь у церемонії покладання квітів до Меморіалу Слави і вшанування загиблих українських воїнів з нагоди 70-ї річниці визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників у Другій світовій війні.

Мітинг-реквієм відбувся за участі керівництва області і м. Вінниці, ветеранських і громадських організацій, українського духовенства, політичних партій та молоді, які прийшли в цей день вклонитися пам’яті воїнів, що віддали своє життя в боротьбі з німецькими окупантами.

- Сімдесята річниця визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників є Днем пам’яті для усіх українців, мешканців Вінницької області. Нашим обов’язком є пам’ятати трагічні події Другої світової війни, що відбувалися на території України, адже вони принесли стільки горя у кожну українську родину. Ми віддаємо шану усім полеглим українським воїнам. Разом із тим, ми знаємо: український народ був заручником братовбивчої війни, що точилася між двома окупаційними режимами – гітлерівським і сталінським за українську землю. Для того, щоб не допустити повторення тих трагічних подій, ми маємо доносити до українського суспільства історичну правду, відновлювати та берегти національну пам'ять на засадах української самостійної соборної держави, - прокоментував подію Сергій Свитко.

Довідка.

20 березня 1944 р. головні сили 305-ї стрілецької дивізії форсували Південний Буг північніше Вінниці, вийшовши на шлях Вінниця - Проскурів. В свою чергу війська 74 стрілецького корпусу І Українського Фронту очистили м. Вінницю від німецьких окупаційних військ.

Повернутись Створено: 21 березня 2014 року, 09:38 Переглядів: 2192

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація