Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко скерував звернення до Прем’єр-міністра України щодо підтримки родин військовослужбовців у питанні забезпечення житлом Роздрукувати

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко надіслав звернення Прем’єр-міністру України Арсенію Яценюку щодо сприяння у виділенні додаткових коштів для забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців у Вінницькій області.

На пленарному засіданні чергової 27 сесії обласної Ради, яка відбулась 10 жовтня 2014 року, депутатами обласної Ради було піднято питання щодо наявності додаткової потреби в коштах для закупівлі житла для сімей загиблих військовослужбовців із Вінницької області.

Зокрема, за інформацією Вінницької обласної державної адміністрації, сім’ям загиблих військовослужбовців від Вінницької області передбачено 1 млн. 455 530 грн. для закупівлі житла. Водночас, загальна потреба з урахуванням цін на первинному та вторинному ринках складає 2 млн. 367 000 грн. Таким чином, потреба в додаткових коштах становить 911 тис. 470 грн.

Очільник обласної Ради Сергій Свитко за дорученням сесії обласної Ради надіслав звернення Прем’єр-міністру України Арсенію Яценюку, в якому просить сприяння від центральної влади в питанні виділення додаткових коштів для забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців у Вінницькій області в повному обсязі.

Повернутись Створено: 10 жовтня 2014 року, 21:54 Переглядів: 764

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація