Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко скликав засідання президії обласної Ради Роздрукувати

2 березня 2014 року відбулося засідання президії обласної Ради 6 скликання.

Члени президії, зважаючи на складну суспільно-політичну ситуацію в Україні, підготовили проект звернення Президії Вінницької обласної Ради 6 скликання щодо суспільно-політичної ситуації в Україні, яке буде затверджене на позачерговій сесії.

На засіданні було також вирішено провести 3 березня 2014 року о 12 годині пленарне засідання позачергової 23 сесії обласної Ради 6 скликання.

На її розгляд голова обласної Ради Сергій Свитко запропонував внести питання:

Про суспільно-політичну ситуацію в Україні станом на 3 березня 2014 року.
Про забезпечення законності та правопорядку на території Вінницької області.
Про припинення повноважень депутатів обласної Ради 6 скликання Коваленко Л. Г., Рекути Н.М., Гіренка Т.М.

Президія схвалила запропонований порядок денний.

Окрім депутатів для участі в роботі сесії запрошені також заступники голови обласної державної адміністрації, керівники окремих департаментів облдержадміністрації та обласних організацій і відомств, представники засобів масової інформації, представники політичних партій і громадських організацій.

 

Звернення Президії Вінницької обласної Ради 6 скликання щодо суспільно-політичної ситуації в Україні

Усі ми, незалежно від релігійних переконань і політичних прихильностей, неодноразово словами, діями, конкретними кроками стверджували свою любов до рідного краю, держави, заради майбутнього України, щастя наших дітей та онуків.

Ще не змовкли дзвони скорботи за загиблими героями Майдану, як над народом України  нависла нова загроза. Рада Федерації Росії 1 березня 2014р. одноголосно надала згоду Президенту Росії Володимиру Путіну для введення військ на територію України. Насправді введення російських військ до Криму, всупереч міжнародному праву та угодам, розпочалось ще до цього рішення.

У ці напружені години і дні нам, як ніколи, необхідно зберігати нашу єдність. Перед загрозою зовнішньої агресії неприпустимі розбрат і чвари.

Президія Вінницької обласної Ради 6 скликання звертається:

  • До земляків – жителів Вінницького краю, з проханням зберігати у цей надскладний час витримку та спокій. Закликаємо всіх утриматись від категоричних заяв та радикальних дій, що призводять лише до дестабілізації ситуації. Ми засуджуємо випадки протиправних дій окремих осіб та груп. На Вінниччині стабільна і контрольована ситуація. Органи державної влади і місцевого самоврядування, правоохоронні органи забезпечують порядок та спокій на території області.
  • До Центральних органів влади – вжити вичерпних заходів щодо збереження цілісності України у мирний спосіб. Ми визнаємо легітимність діючої влади та вимагаємо від неї ефективних дій.
  • До жителів України на півдні та півночі, сході та заході – не дозволити зруйнувати незалежність та соборність Української держави, яку століттями виборювали наші пращури.
  • До світової спільноти – засудити посягання на суверенітет і  територіальну цілісність України та гарантувати виконання Будапештського Меморандуму 1994 року.

Вважаємо, що тільки шляхом мирних переговорів, бажанням та умінням почути один одного можна досягти єдиної мети всього українського народу – жити в країні, де поважають права і свободи кожної людини, незалежно від її національності, політичних переконань, мови і віросповідання.

Прийнято на засіданні Президії

Вінницької обласної Ради 6 скликання

2 березня 2014р.

Повернутись Створено: 2 березня 2014 року, 16:42 Переглядів: 810

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація