Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сергій Свитко: “Соборність України була споконвічною мрією багатьох поколінь українців” Роздрукувати

22 січня у концертній залі обласної філармонії “Плеяда” відбулися урочисті збори вінницької громади з нагоди 96-ї річниці з дня проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки у 1919 році. Участь в урочистостях на честь Дня Соборності України взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, виконувач обов’язків Вінницького міського голови, секретар міської ради Сергій Моргунов.

На велелюдному зібранні згадували імена загиблих за незалежність і соборність України Героїв Небесної Сотні та бійців української армії, із словами поваги зверталися до тих, хто сьогодні продовжує захищати на сході країни українську державність і територіальну цілісність в боротьбі із російським агресором.

Учасники зібрання, серед яких керівники області і міста, волонтери, учасники Революції Гідності, військові - учасники антитерористичної операції, громадськість Вінниччини, делегували представників зборів для покладання гірлянд до місць, які символізують пам'ять про українських героїв та учасників національно-визвольних змагань. Зокрема, до меморіальної дошки першому Уряду Української Народної Республіки, меморіальної дошки Міністру юстиції в Уряді Директорії та голові Подільської і члену Центральної Ради Української Народної Республіки Дмитру Марковичу, пам’ятника Герою України, поету і дисиденту Василю Стусу, меморіальної дошки, встановленої на будівлі ЗОШ №23, де навчався Герой України Костянтин Могилко.

З нагоди Дня Соборності України керівники області і міста відзначили кращих вінничан, учасників Революції Гідності, бійців української армії, які захищають незалежність і неподільність України, державними, урядовими нагородами і Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.

Урочисті заходи завершилися святковим концертом хореографічних і музичних колективів Вінницької області.

Довідка: 22 січня 1918 року видано 4-й універсал УНР, за яким було проголошено незалежність України, а 22 січня 1919 року у Києві було проголошено Акт злуки УНР і ЗУНР у єдиній українській самостійній, суверенній державі.

Повернутись Створено: 22 січня 2015 року, 20:01 Переглядів: 915

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація