Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Свитко: “Соборність України була споконвічною мрією багатьох поколінь українців” Роздрукувати

22 січня у концертній залі обласної філармонії “Плеяда” відбулися урочисті збори вінницької громади з нагоди 96-ї річниці з дня проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки у 1919 році. Участь в урочистостях на честь Дня Соборності України взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, виконувач обов’язків Вінницького міського голови, секретар міської ради Сергій Моргунов.

На велелюдному зібранні згадували імена загиблих за незалежність і соборність України Героїв Небесної Сотні та бійців української армії, із словами поваги зверталися до тих, хто сьогодні продовжує захищати на сході країни українську державність і територіальну цілісність в боротьбі із російським агресором.

Учасники зібрання, серед яких керівники області і міста, волонтери, учасники Революції Гідності, військові - учасники антитерористичної операції, громадськість Вінниччини, делегували представників зборів для покладання гірлянд до місць, які символізують пам'ять про українських героїв та учасників національно-визвольних змагань. Зокрема, до меморіальної дошки першому Уряду Української Народної Республіки, меморіальної дошки Міністру юстиції в Уряді Директорії та голові Подільської і члену Центральної Ради Української Народної Республіки Дмитру Марковичу, пам’ятника Герою України, поету і дисиденту Василю Стусу, меморіальної дошки, встановленої на будівлі ЗОШ №23, де навчався Герой України Костянтин Могилко.

З нагоди Дня Соборності України керівники області і міста відзначили кращих вінничан, учасників Революції Гідності, бійців української армії, які захищають незалежність і неподільність України, державними, урядовими нагородами і Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.

Урочисті заходи завершилися святковим концертом хореографічних і музичних колективів Вінницької області.

Довідка: 22 січня 1918 року видано 4-й універсал УНР, за яким було проголошено незалежність України, а 22 січня 1919 року у Києві було проголошено Акт злуки УНР і ЗУНР у єдиній українській самостійній, суверенній державі.

Повернутись Створено: 22 січня 2015 року, 20:01 Переглядів: 896

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація