11 грудня о 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання постійної комісїі з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.   11 грудня о 14.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання постійної комісїі з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Сергій Свитко: “Соборність України була споконвічною мрією багатьох поколінь українців” Роздрукувати

22 січня у концертній залі обласної філармонії “Плеяда” відбулися урочисті збори вінницької громади з нагоди 96-ї річниці з дня проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки у 1919 році. Участь в урочистостях на честь Дня Соборності України взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, виконувач обов’язків Вінницького міського голови, секретар міської ради Сергій Моргунов.

На велелюдному зібранні згадували імена загиблих за незалежність і соборність України Героїв Небесної Сотні та бійців української армії, із словами поваги зверталися до тих, хто сьогодні продовжує захищати на сході країни українську державність і територіальну цілісність в боротьбі із російським агресором.

Учасники зібрання, серед яких керівники області і міста, волонтери, учасники Революції Гідності, військові - учасники антитерористичної операції, громадськість Вінниччини, делегували представників зборів для покладання гірлянд до місць, які символізують пам'ять про українських героїв та учасників національно-визвольних змагань. Зокрема, до меморіальної дошки першому Уряду Української Народної Республіки, меморіальної дошки Міністру юстиції в Уряді Директорії та голові Подільської і члену Центральної Ради Української Народної Республіки Дмитру Марковичу, пам’ятника Герою України, поету і дисиденту Василю Стусу, меморіальної дошки, встановленої на будівлі ЗОШ №23, де навчався Герой України Костянтин Могилко.

З нагоди Дня Соборності України керівники області і міста відзначили кращих вінничан, учасників Революції Гідності, бійців української армії, які захищають незалежність і неподільність України, державними, урядовими нагородами і Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.

Урочисті заходи завершилися святковим концертом хореографічних і музичних колективів Вінницької області.

Довідка: 22 січня 1918 року видано 4-й універсал УНР, за яким було проголошено незалежність України, а 22 січня 1919 року у Києві було проголошено Акт злуки УНР і ЗУНР у єдиній українській самостійній, суверенній державі.

Повернутись Створено: 22 січня 2015 року, 20:01 Переглядів: 937

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація