Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Свитко: Сьогодні ми всі повинні бути єдині Роздрукувати

10 березня у Вінниці відбулась Хода миру на підтримку територіальної цілісності й недоторканності України та в знак протесту проти військової агресії, що розгорнулася на Кримському півострові.

Тисячі вінничан вийшли на мітинг проти війни. Зібрались люди на площі Небесної сотні, далі пройшлись Соборною та зупинились на площі Європейській, де й був проведений громадський мітинг Вінниччини.

Перед учасниками Ходи виступили губернатор Вінниччини Анатолій Олійник, голова обласної Ради Сергій Свитко та закликали до миру.

Люди скандували «Вінниця за мир», «Путін агресор», "Україна понад усе".

Голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник зазначив, що обласна влада співпрацює нині з усіма силовими структурами, загонами самооборони та активними патріотами. Він повідомив, що в області здійснюються всі необхідні заходи для захисту від збройної агресії. А також підкреслив, що сьогодні, як ніколи, необхідно згуртуватися перед існуючими загрозами.

Виступаючи перед учасниками мітингу, голова обласної Ради Сергій Свитко закликав всіх до єдності в цей відповідальний час.

-У цей надзвичайно складний і відповідальний час ми всі повинні бути єдині. Тому що єдність нашого народу є запорукою того, що ми зуміємо зберегти нашу державу,- акцентував голова обласної Ради.

Сергій Свитко зазначив також , що доки мовчать гармати, є можливість вирішити цю кризу у дипломатичний спосіб та висловив переконання, що саме таким чином ця проблема буде розв’язана і не проллється кров, не загинуть невинні люди, але якщо виникне необхідність - ми повинні захистити свою державу із зброєю в руках.

Очільник обласної Ради побажав всім миру і спокою.

Мітинг завершився колективною молитвою за мир. Потім із площі Європейської люди колоною рушили до Меморіалу визволення, аби на могилі солдатів, які загинули під час Другої світової війни, помолитися за долю вільної та єдиної України.

Повернутись Створено: 10 березня 2014 року, 18:53 Переглядів: 919

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація