Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сергій Свитко: Сьогодні ми всі повинні бути єдині Роздрукувати

10 березня у Вінниці відбулась Хода миру на підтримку територіальної цілісності й недоторканності України та в знак протесту проти військової агресії, що розгорнулася на Кримському півострові.

Тисячі вінничан вийшли на мітинг проти війни. Зібрались люди на площі Небесної сотні, далі пройшлись Соборною та зупинились на площі Європейській, де й був проведений громадський мітинг Вінниччини.

Перед учасниками Ходи виступили губернатор Вінниччини Анатолій Олійник, голова обласної Ради Сергій Свитко та закликали до миру.

Люди скандували «Вінниця за мир», «Путін агресор», "Україна понад усе".

Голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник зазначив, що обласна влада співпрацює нині з усіма силовими структурами, загонами самооборони та активними патріотами. Він повідомив, що в області здійснюються всі необхідні заходи для захисту від збройної агресії. А також підкреслив, що сьогодні, як ніколи, необхідно згуртуватися перед існуючими загрозами.

Виступаючи перед учасниками мітингу, голова обласної Ради Сергій Свитко закликав всіх до єдності в цей відповідальний час.

-У цей надзвичайно складний і відповідальний час ми всі повинні бути єдині. Тому що єдність нашого народу є запорукою того, що ми зуміємо зберегти нашу державу,- акцентував голова обласної Ради.

Сергій Свитко зазначив також , що доки мовчать гармати, є можливість вирішити цю кризу у дипломатичний спосіб та висловив переконання, що саме таким чином ця проблема буде розв’язана і не проллється кров, не загинуть невинні люди, але якщо виникне необхідність - ми повинні захистити свою державу із зброєю в руках.

Очільник обласної Ради побажав всім миру і спокою.

Мітинг завершився колективною молитвою за мир. Потім із площі Європейської люди колоною рушили до Меморіалу визволення, аби на могилі солдатів, які загинули під час Другої світової війни, помолитися за долю вільної та єдиної України.

Повернутись Створено: 10 березня 2014 року, 18:53 Переглядів: 943

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація