Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Свитко: “Сьогодні народ має бути єдиним із центральною владою – Президентом України, Урядом, Верховною Радою України” Роздрукувати

Про це заявив 7 грудня на площі Героїв Небесної Сотні в рамках Народного віче у місті Вінниці голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко.

Вінничани зійшлися на масове зібрання у вихідний день, щоб узгодити подальший план дій і висловити недовіру керівництву виконавчої гілки влади та правоохоронних органів Вінницької області. Участь у Віче також взяли: голова обласної Ради Сергій Свитко, депутати обласної Ради Людмила Щербаківська і Тетяна Редько, лідери громадсько-політичних організацій Майдану, представники територіальної громади Вінниччини.

Голова обласної Ради Сергій Свитко виступив перед присутніми, вказав на причини конфлікту, що стався 6 грудня в обласній Раді і підкреслив:

- Вчора відбулась знакова подія – була спроба реваншу антиукраїнських сил у Вінницькій обласній Раді. Окремі депутати за підтримки керівництва Вінницької облдержадміністрації намагалися змістити керівництво обласної Ради, яке було висунуто національно-демократичними силами Майдану. На моє переконання, ці дії відбувались за підтримки деяких високопосадовців у Києві. Але реванш цих сил, які складаються із депутатів від колишньої Партії регіонів, частини депутатів від фракції “Єдність” і депутатської групи “Совість України” в обласній Раді, не вдався, - сказав Сергій Свитко.

Очільник обласної Ради Сергій Свитко наголосив: “Під час вчорашніх подій, на жаль, мали місце факти неповаги до особи Президента України. Вважаю, що такі речі сьогодні є неприпустимими. Не усі голосували за Президента України, але сьогодні є всенародно обраний Президент України, який є головнокомандувачем Збройних Сил України, а українська держава перебуває у стані війни. Ми повинні розуміти, що сьогодні народ має бути єдиним із центральною владою – Президентом України, Урядом, Верховною Радою України. Тільки спільні злагоджені дії народу і влади можуть забезпечити стабільність, мир і перемогу України в боротьбі із російським агресором. Якщо чиновники не виконують свої обов’язки належним чином, то громадяни мають право на критику і цивілізований протест. Тому закликаю вас до спокою, конструктивного діалогу і цивілізованих форм протесту. Ми зацікавлені, щоб в області була збережена стабільність і спокій. Я переконаний, що ми обов’язково переможемо зовнішнього ворога, як і переможемо внутрішнього ворога – контрреволюцію, яка сьогодні піднімає голову. Вірю, що ми збудуємо демократичну і правову державу, українську Україну, за яку поклали голови кращі сини і доньки української нації”.

Сергій Свитко у присутності велелюдного зібрання вінничан публічно звернувся до Президента України Петра Порошенка з вимогою від громади області негайно підписати Указ про звільнення голови Вінницької облдержадміністрації Анатолія Олійника у зв’язку з подіями 6 грудня цього року, які мали місце у Вінницькій обласній Раді. Присутні мешканці області одностайно підтримали пропозицію керівника органу місцевого самоврядування області.

Учасники Народного Віче одноголосно проголосували за висловлення недовіри голові Вінницької обласної державної адміністрації Анатолію Олійнику і начальнику УМВС України у Вінницькій області Ігорю Моренцю. Вінничани постановили звернутися до Президента України Петра Порошенка з вимогою негайно звільнити вищезазначених посадових осіб.

Нагадаємо, що представники громадськості області ухвалили 6 грудня резолюцію Народного Віче із рядом вимог до Президента України Петра Порошенка.

Повернутись Створено: 7 грудня 2014 року, 18:58 Переглядів: 1512

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація