Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Свитко: “Сьогодні в Україні європейські тарифи, європейські ціни, але немає європейських зарплат та пенсій для наших громадян” Роздрукувати

29 березня голова обласної Ради Сергій Свитко взяв участь у народному віче, що відбулось на площі Героїв Небесної Сотні.

На зібрання прийшли городяни міста і громадсько-політичні діячі, яких хвилює тема завищених тарифів на різноманітні комунальні послуги для населення. Громадяни обурюються високими тарифами, які не співпадають із рівнем їхньої заробітної платні та є, на їхню думку, несправедливими і безпідставними.

Голова обласної Ради Сергій Свитко повідомив присутнім, що дав доручення розглянути питання законності підвищення комунальних тарифів для населення на засіданні постійної комісії обласної Ради з  питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян, а також постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження за участю громадськості та ЗМІ.

Сьогодні в Україні європейські тарифи, європейські ціни, але немає європейських зарплат та пенсій для наших громадян, - заявив Сергій Свитко перед представниками громади.

Окрім питання комунальних послуг, очільник обласної Ради акцентував увагу присутніх на проблемі необ’єктивного розслідування правоохоронними органами подій, що сталися у Вінниці 6 грудня 2014 року, підкреслив необхідність проведення всебічного і справедливого розслідування, наголосив на необхідності звільнення з-під варти Юрія Павленка та припинення політичних переслідувань активістів Майдану у Вінниці.

Сергій Свитко зазначив, що скерував звернення до Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з проханням створити слідчу групу при МВС України з вивчення і належного розслідування вищезазначеної події, направив листи до народних депутатів України з проханням ініціювати з цього ж питання створення тимчасової слідчої комісії у Верховній Раді України у складі представників різних депутатських фракцій і груп. Крім того, очільником обласної Ради було направлено звернення до Генерального прокурора України Віктора Шокіна із цієї проблеми.

У підсумку учасники віча вирішили: провести громадські слухання щодо правомірності підвищення тарифів на комунальні послуги для населення;  інформаційно-просвітницьку роботу серед жителів територіальної громади; розпочати збір підписів за перегляд цін на комунальні послуги.

Повернутись Створено: 31 березня 2015 року, 17:27 Переглядів: 700

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація