Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Свитко: “Сьогодні в Україні європейські тарифи, європейські ціни, але немає європейських зарплат та пенсій для наших громадян” Роздрукувати

29 березня голова обласної Ради Сергій Свитко взяв участь у народному віче, що відбулось на площі Героїв Небесної Сотні.

На зібрання прийшли городяни міста і громадсько-політичні діячі, яких хвилює тема завищених тарифів на різноманітні комунальні послуги для населення. Громадяни обурюються високими тарифами, які не співпадають із рівнем їхньої заробітної платні та є, на їхню думку, несправедливими і безпідставними.

Голова обласної Ради Сергій Свитко повідомив присутнім, що дав доручення розглянути питання законності підвищення комунальних тарифів для населення на засіданні постійної комісії обласної Ради з  питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян, а також постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження за участю громадськості та ЗМІ.

Сьогодні в Україні європейські тарифи, європейські ціни, але немає європейських зарплат та пенсій для наших громадян, - заявив Сергій Свитко перед представниками громади.

Окрім питання комунальних послуг, очільник обласної Ради акцентував увагу присутніх на проблемі необ’єктивного розслідування правоохоронними органами подій, що сталися у Вінниці 6 грудня 2014 року, підкреслив необхідність проведення всебічного і справедливого розслідування, наголосив на необхідності звільнення з-під варти Юрія Павленка та припинення політичних переслідувань активістів Майдану у Вінниці.

Сергій Свитко зазначив, що скерував звернення до Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з проханням створити слідчу групу при МВС України з вивчення і належного розслідування вищезазначеної події, направив листи до народних депутатів України з проханням ініціювати з цього ж питання створення тимчасової слідчої комісії у Верховній Раді України у складі представників різних депутатських фракцій і груп. Крім того, очільником обласної Ради було направлено звернення до Генерального прокурора України Віктора Шокіна із цієї проблеми.

У підсумку учасники віча вирішили: провести громадські слухання щодо правомірності підвищення тарифів на комунальні послуги для населення;  інформаційно-просвітницьку роботу серед жителів територіальної громади; розпочати збір підписів за перегляд цін на комунальні послуги.

Повернутись Створено: 31 березня 2015 року, 17:27 Переглядів: 675

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація