Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Свитко сприятиме розвитку громадянського суспільства на Вінниччині Роздрукувати

23 липня голова обласної Ради Сергій Свитко взяв участь в засіданні Громадської ради при Вінницькій обласній Раді, на якому серед інших важливих питань було обговорено перспективи співпраці керівництва області з громадськими організаціями.

Засідання провела голова Громадської ради при Вінницькій обласній Раді Руслана Харковенко, участь в засіданні взяла також заступник голови обласної Ради Наталія Солейко. В ході обговорення було зазначено про необхідність поглиблення співпраці між керівництвом обласної Ради і Громадською радою в питанні участі її членів в засіданнях комісій, президії та пленарних засідань сесій обласної Ради з правом дорадчого голосу. Такий підхід дасть можливість представникам Громадської ради брати участь в процесі розгляду і прийняття рішень, готувати свої пропозиції.  Члени ради попросили сприяння очільника вінницьких самоврядців в цьому питанні і можливості внесення відповідних змін до Регламенту обласної Ради. У відповідь, Сергій Свитко підтвердив готовність йти назустріч громадським ініціативам.

Так, присутні представники громадських організацій ставили запитання голові обласної Ради на теми суспільного життя області, що їх хвилюють, зокрема про потребу активізації обласної влади щодо сприяння в реалізації ініціатив громади і розвитку громадянського суспільства на Вінниччині.

Голова обласної Ради Сергій Свитко поділився з учасниками засідання власним баченням розвитку співпраці між владою і громадськими організаціями, розповів про ініціативи керівництва обласної Ради, діяльність депутатського корпусу, відсутність значних змін в питаннях боротьби з корупцією і проведенні люстрації в державі, суспільно-політичну ситуацію у Вінницькій області.

- Великі сподівання покладаються на громадянське суспільство. Зміни, які були започатковані в державі, це – незворотні зміни. Політичні партії сьогодні втратили впливи в суспільстві, навіть ті партії, які були домінуючими. Тому, від кожного громадянина сьогодні залежить доля української держави. Я щиро розраховую на співпрацю з Громадською радою при обласній Раді. Сподіваюсь, що ми працюватимемо активніше, ефективніше, результативніше. Перед нами стоять дуже важливі завдання, і тільки разом ми зможемо вирішити існуючі проблеми в суспільстві , - сказав Сергій Свитко.

- Нинішній перехідний склад місцевих рад не дозволяє у багатьох випадках приймати рішення на користь інтересів громади, не відображає існуючі суспільні настрої та інтереси людей.  Сьогодні уже зовсім інше ставлення до деяких політичних сил. Тому, мій обов’язок, як голови обласної Ради, полягає у тому, щоб консолідувати депутатський корпус заради блага територіальної громади,  – підкреслив Сергій Свитко.

Повернутись Створено: 24 липня 2014 року, 12:42 Переглядів: 807

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація