Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко спрямував лист Президенту України щодо питання про форми власності Центру медико-соціальної експертизи Роздрукувати

Як уже повідомлялось раніше, 21 липня під головуванням очільника обласної Ради Сергія Свитка відбулось повторне засідання з розгляду ситуації, яка склалась навколо Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи. За результатами наради голови обласної Ради дав доручення підготовити лист на ім’я Президента України Петра Порошенка, який і був підписаний Сергієм Свитком 31 липня цього року.

В листі зазначено, що сьогодні робота МСЕК продовжується, але колектив вже півроку – із незатвердженим штатним розписом, а фінансові питання заблоковані. Головна проблема в тому, що у вересні минулого року начебто було змінено форму власності Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи із комунальної на державну. Відтак, Реєстраційною службою Головного управління юстиції у Вінницькій області цей заклад було перереєстровано як державну установу, а її керівником, у відповідності з цим реєстром, до  січня  2015 року  вважався Віктор Власюк.

Голова обласної Ради в листі також зауважив, що Вінницькою обласною Радою не приймалось рішення про передачу до державної власності Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи, а це - обов’язкова умова здійснення такої перереєстрації.

Тому, на думку голови обласної Ради,  є всі підстави вважати  неправомірним виключення Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи з переліку майна комунальної власності обласної Ради, затвердженого рішенням 10 сесії обласної Ради 21 скликання від 30 жовтня 1992 року. Головою  обласної Ради Сергієм  Свитком неодноразово направлялись звернення до всіх правоохоронних органів області, з метою проведення розслідування та притягнення винних до відповідальності.

Однак, на сьогоднішній день,як стверджує у листі до Президента України Сергій Свитко - жодних дій Управлінням МВС України у Вінницькій області не здійснено.

В листі  до Президента України наголошується також, що залишилося без розгляду, схвалене на засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Вінницької обласної Ради  Звернення до Президента України Петра Порошенка щодо грубих порушень на Вінниччині чинного законодавства України, а також про бездіяльність правоохоронних органів.

Виходячи з вищевикладеного та з метою недопущення дестабілізації суспільно-політичної ситуації у Вінницькій області, голова обласної Ради Сергій Свитко вдруге звернувся до  Президента України Петра Порошенка  відреагувати на дії органів виконавчої влади, правоохоронних органів та забезпечити виконання законів України.

Повернутись Створено: 31 липня 2015 року, 19:42 Переглядів: 961

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація