Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко: “Суди у Вінниці останнім часом ухвалюють замовні, на мою думку, рішення на користь колишніх регіоналів” Роздрукувати

5 лютого цього року заступником голови Вінницького окружного адміністративного суду Андрієм Томчуком задоволено позов у повному обсязі депутата обласної Ради, екс-члена фракції Партії регіонів в обласній Раді Юрія Яремчука до голови обласної Ради Сергія Свитка про визнання протиправним та скасування розпорядження голови Вінницької обласної Ради №257 від 09 вересня 2014 року «Про призначення Паненка В.В. на посаду головного лікаря Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні».

Варто зазначити, що в задоволенні аналогічних позовів депутата обласної Ради Лесі Мороз про визнання протиправним та скасування розпоряджень голови Вінницької обласної Ради про призначення інших головних лікарів закладів охорони здоров’я області той же Вінницький окружний адміністративний суд відмовив. Зокрема, фактів порушень головою обласної Ради Сергієм Свитком прав депутата обласної Ради Лесі Мороз в частині призначень на посади головних лікарів комунальних закладів області, судом не встановлено, а от чомусь права депутата обласної Ради Юрія Яремчука, і так вважає суд - порушено.

Голова обласної Ради Сергій Свитко так прокоментував ситуацію:

“Суди у Вінниці останнім часом ухвалюють замовні, на мою думку, рішення на користь колишніх регіоналів, які виступають позивачами до керівництва обласної Ради, захищаючи права екс-головних лікарів. Вважаю, що про це має знати громада області. Хочу нагадати, що саме Юрій Яремчук був одним із відомих членів Партії регіонів на Вінниччині, ініціатором змови в обласній Раді, яка призвела до дестабілізації в області 6 грудня 2014 року. Він, до речі, не голосував за визнання Російської Федерації країною-агресором, коли це питання розглядалося на 32-ій позачерговій сесії обласної Ради. Тоді він вийшов із сесійної зали під час голосування. А сьогодні Юрій Яремчук де-факто виступає в інтересах екс-керівника фракції Партії регіонів в обласній Раді Тетяни Антонець, яка намагається повернутись на посаду керівника обласної дитячої лікарні. Нещодавне призначення виконавчою владою області Юрія Яремчука, який себе дискредитував, на посаду начальника відділу соціальної підтримки постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи Департаменту соціальної політики Вінницької ОДА, вважаю неповагою до ідеалів Майдану і жителів територіальної громади Вінниччини”.

- Рішення ж вінницьких судів, коли ідентичні позови окремих депутатів обласної Ради задовольняють, а інших – відхиляють, виглядають, м’яко кажучи, дивними. Це показує, на мою думку, упередженість суду щодо питань збереження на посадах екс-головних лікарів комунальних закладів області, звільнення яких тривалий час домагається громада області. А з іншого боку, помітна тенденція ухвалення рішень суду не на користь новопризначених головних лікарів, які намагаються навести лад в підзвітних їм комунальних закладах. Так, ми бачили, що за сприяння Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації, фактично, змістили з посади головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи Валентина Фіщука. Те ж саме за схожою технологією намагаються вчинити з керівником дитячої обласної лікарні Василем Паненком. Потрібно негайно люструвати корумпованих суддів, - заявив Сергій Свитко.  

Нагадаємо, що 16 січня 2015 року позачергова 31-а сесія обласної Ради 6 скликання ухвалила рішення про затвердження розпоряджень голови обласної Ради, виданих у міжсесійний період, щодо звільнення і призначення керівників комунальних закладів сфери охорони здоров’я області. У відповідності до цього рішення обласної Ради затверджено розпорядження голови обласної Ради № 257 від 09 вересня 2014 року «Про призначення Паненка В.В. на посаду головного лікаря Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні».

Повернутись Створено: 24 лютого 2015 року, 18:33 Переглядів: 826

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація